Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Bateria umywalkowa jaka najlepsza??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bateria umywalkowa jaka najlepsza??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Marcinbee 13 lip 2017, 20:30
    Jestem na etapie kupna baterii umywalkowej do łazienki i chciałbym was poprosić o pomoc- podpowiedź jakiej firmy kupić? jaka dobra?? Kilka osób mi mówiło żeby nie kupować taniej bo strzeli po roku drudzy zaś że tania im się trzyma i trzyma. Zwariować można już sam nie wiem jaką w końcu kupić
    Cytuj
  • kubakos 13 lip 2017, 21:12
    Jestem zdania że lepiej kupić droższą i mieć jakiś czas niż żeby po 2 latach padła. A taką miałem sytuacje już z poprzednią baterią łazienkową. Jeśli mam Ci coś doradzić to polecam sklep LazienkaPlus mają tam ogromny wybór różnych znanych marek teraz naprawdę jest tam sporo promocji także jak będziesz miał szczęście to kupisz dobry produkt w rozsądnej cenie
    Cytuj
  • malamiii 17 lip 2017, 14:06
    Też jestem na etapie kupna nowej baterii i tak się zastanawiam czy lepsza jest chromowa czy grafit?? podzielcie się opiniami jakie macie baterie w swoich łazienkach. Mąż jest za grafitem ale ja do końca nie jestem przekonana
    Cytuj
  • kubakos 17 lip 2017, 15:17
    Ja mam taką http://www.lazienkaplus.pl/pl/invena-dokos-bateria-umywalkowa-grafitchrom-bu-19-005,495139,118,i.html Grafit/Chrom Nie narzekam na nią mam ją już dobrych kilka lat i nic tam z nią się nie dzieje. Łazienka jest czarno biała także idealnie się dopasowała do pozostałych elementów
    Cytuj
  • raswd 17 lip 2017, 16:42
    Faktycznie wybór baterii łazienkowych w dzisiejszej dobie jest olbrzymi. Ja niedawno kupiłem baterię łazienkową Grohe Eurosmart . poprzednie moje cudo to chińskie kupione w promocji w markecie padło po 2 latach. Okazało się że jedyne co miało ciekawego to wygląd. Teraz już rok testuję nową baterię i jest ok na chwilę obecną
    Cytuj
  • Marcinbee 20 lip 2017, 8:42
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi zdecydowałem się na tą co poleca kubakos tez mi się podoba mojej żonie również także zamówiona juz została. Dam znać za jakiś czas jak się sprawuje oby nie jak te wszystkie z marketów
    Cytuj
  • simi 16 kwi 2024, 13:44
    Zobacz https://terapiavia.pl/umywalki-dobor-oraz-montaz/ masz naprawdę duży wybór.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum