Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Białe listwy przypodłogowe, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe listwy przypodłogowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • witek25 8 kwi 2011, 12:47
    hej. Białe jak białe, wiadomo, że się brudzą ale jak masz jasną podłogę to nie położysz czarnych listew. ja kupiłem listwy na stronie i jak myję podłogę to tylko dodatkowo mopem je przetrę i są czyste, a co do sklepiku to duży wybór kolorów,konkretna obsługa i szybka przesyłka, polecam
    Cytuj
  • sloneczko9 4 sie 2014, 13:54     (ostatnio zmieniony przez autora 5 wrz 2014, 13:18, w całości zmieniany 1 raz)
    NIe wiem co Wy tutaj piszecie ciągle o tym szorowaniu Ja również naczytałam się o tym jak ciężko jest je utrzymać w czystości jednak remontowałam mieszkanie na wysoki standard. Podłoga z deski i nie wyobrażałam sobie aby położyć tam zwykłe plastikowe listwy.
    Zainwestowałam w mdf i jestem zadowolona. Wygląda to świetnie, jest wysokie jakości, wcale się tak nie kurzy. Raz na miesiąc wystarczy przetrzeć ściereczką.
    Wybór jest dość spory tak więc łatwo można dobrać coś do swoich potrzeb:
    http://podlogi24.net/listwy-przyscienne-w-kolorze-biaym-biae-o_c_356_1.html
    W cieci jest ich sporo - w sklepach stacjonarnych już mniej.
    Cytuj
  • 4 sie 2014, 19:13
    Człowiek też się brudzi i nie jest biały.
    Cytuj
  • Sajana 5 sie 2014, 13:30
    Też nie rozumiem tego narzekania. Może mam jakieś wyjątkowe listwy przypodłogowe. Szukałam takich trwałych, żeby nie trzeba było ich za chwilę wymieniać. Specjalnie kupiłam takie wysokie i dość grube, bo mieliśmy spore szpary dylatacyjne przy ścianie po położeniu podłogi. Mogę Wam te listwy polecić: http://podlogi24.net/pdecor-h10cm-snieznobiaa-lakier-polmat,-listwa-przypodlogowa-z-mdf-105-o_l_3238.html
    Cytuj
  • Filiz83 27 sie 2014, 17:36
    Sajana napisał:Też nie rozumiem tego narzekania. Może mam jakieś wyjątkowe listwy przypodłogowe. Szukałam takich trwałych, żeby nie trzeba było ich za chwilę wymieniać. Specjalnie kupiłam takie wysokie i dość grube, bo mieliśmy spore szpary dylatacyjne przy ścianie po położeniu podłogi. Mogę Wam te listwy polecić: http://podlogi24.net/pdecor-h10cm-snieznobiaa-lakier-polmat,-listwa-przypodlogowa-z-mdf-105-o_l_3238.html
    Witam,
    wielkie dzięki za posta i namiary na sklep internetowy. Zakupiłam u nich białe listwy podłogowe- maja rewelacyjne ceny i transport jest ekspresowy!! Właśnie wczoraj zakończyliśmy remont naszego mieszkania i muszę przyznać białe listwy podłogowe to świetna sprawa zupełnie inaczej kształtuje się przestrzeń w mieszkaniu!!
    Pozdrawiam i polecam pomysł na białe listwy podłogowe
    Cytuj
  • june45 29 sie 2014, 13:36
    Jakoś nie jestem za białymi listwami, średnio to wygląda.
    Cytuj
  • Kor25 29 sie 2014, 17:16
    Jak się nie jest pewnym , czy kolor biały będzie odpowiedni można się projektanta poradzić. My w Voxie kupiliśmy świetne listwy, mają komorę na kable. Bardzo estetycznie to wygląda.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum