FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Białe meble

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Eli2010 12 mar 2011, 1:40
    Idzie wiosna, więc u mnie w domu tradycyjnie czas na zmianyuśmiech W tym roku wymienimy meble, a wlaściwie dopiero kupimy sobie pierwsze nowe meble, bo te, które są dostaliśmy od rodziców. Ale cóż, byliśmy na dorobku, a wybrzydzać nie wypadało, więc nie do końca mi odpowiadają. Marzą mi się od dawna białe meble, ale moj małżonek twierdzi, ze biały niepraktyczny, ciągle będę musiała latać ze ścierką, bo nie ścierpię plam po łapach i innych (oh, jak on mnie dobrze znaprzymrużenie oka
    Dlatego chciałam sie poradzić, czy ktoś z Was ma białe meble w kuchni? Czy faktycznie są aż tak uciążliwe w utrzymaniu w czystości? Zależy mi na efekcie, ale nie chcę sie urządzić z tym sprzątaniem. No i jaki kolor ścian będzie do nich pasował? Teraz mam żółto-pomarańczowy i jakoś średnio mi się widzi z tą bielą.
    Cytuj
  • caipirinha 12 mar 2011, 8:42
    Białe meble to świetny pomysł, tera zresztą jest w modzie ten kolor, więc ja bym się nie zastanawiałauśmiech
    Cytuj
  • nouv88 12 mar 2011, 9:03
    Mi też się biały podoba, ale takie meble to nie najlepszy pomysł, bo zrozumiałam, że chodzi Ci o kuchnię tak? Zajedziesz się ze sprzątaniem albo będą wiecznie brudneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 12 mar 2011, 11:33
    Ale mi nawet nie o to chodzi, że trudno będzie je umyć. Tylko że będzie trzeba to bardz oczęsto robić, bo na białych frontach wszystko strasznie będzie widać. Najmnijeszy brud. A jak mam sie wkurzac, że sa ciągle brudne, to chyba bym zrezygnowała.
    Cytuj
  • caipirinha 12 mar 2011, 14:20
    Nie rezygnuj z marzeńprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Manolito 12 mar 2011, 15:37
    Ale o co chodzi z tym myciem, przecież białe fronty to będzie jakiś laminat na MDF tak? To sie bardzo łątwo utrzymuje w czystości, więc obawy raczej nieuzasadnioneprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Eli2010 12 mar 2011, 17:26
    A jeszcze jedno przyszlo mi do glowy, czy takie białe meble mi nie pożółkną z czasem?
    Cytuj
  • 77henry 12 mar 2011, 18:44
    Nie no, nie mają prawa. Porządne meble powinny mieć co najmniej 10lat gwarancji, Ale też jak sa porządne to nie złółkną, nie ma obawy.
    Cytuj
  • pacjentka 12 mar 2011, 22:08
    Jeśli chodzi o kolor ścian to w zasadzie każdy będzie pasował... Ale postaw raczej na taki, który zbyt szybko sie nie pobrudzi. Docenisz to już po roku, zwłaszcza w kuchniprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Solniczka84 13 mar 2011, 1:00
    Moi rodzice mają białe meble od dwóch lat, jak do tej pory nic się złego z kolorem nie stałouśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: działki pola lasy