FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co jecie w pracy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 7 lut 2016, 10:29
    Zastanawiam się jakie są najczęstsze potrawy jakie jecie w pracy? Bo sam zauwazyłem ,ze często objadam się niezdrową kuchnią....Jem jakieś batony, kanapki. Co można jeść zdrowego?
    Cytuj
  • Fin 14 lut 2016, 14:00
    Sałatki, moja ulubiona to z jajkiem i sałatą uśmiech
    Cytuj
  • poczytna 23 lut 2016, 15:01
    Ja gotuje sobie pojemniczki do pracy. Czasem mam jakiś makaron, czasem kaszę z jakiś mięsem. Zdarza mi się zupa krem, albo po prostu sałatka. W pracy gdzie ma się siedzący tryb, zdrowe odżywianie, albo raczej ograniczanie tego śmieciowego jedzenia jest niezbędne, żeby zaraz nie męczyć się z obwisłym brzuszkiem przymrużenie oka
    Cytuj
  • Etihad 24 lut 2016, 8:17
    Ja zajadam się bułami z szynką i serem przymrużenie oka Prawdziwy obiad jem w domu
    Cytuj
  • adrarek 29 lut 2016, 15:55
    Pysznymi kanapeczkami, które robi mi żona
    Cytuj
  • justi_772 3 mar 2016, 14:42
    Jak pracuje się powyżej 8 godzin dobrze jest sobie zrobić obiad do pojemnika, który potem łatwo odgrzać w mikrofali uśmiech
    Cytuj
  • Renata3 19 lip 2016, 13:57     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lip 2016, 17:47, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja lubię jeść różne sałatki uśmiech I staram się też stosować do takiej diety antyrakowej http://zdrowie.radiozet.pl/Dieta/Przepisy/Dieta-antyrakowa-przepisy-salatka-z-awokado-i-pomidorami-00000030
    Cytuj
  • makalica87 19 lip 2016, 15:52
    Ja zjadam banany z naturalnym jogurtem uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lip 2016, 11:35
    Ja też lubię takie deserki, które przyrządzam sobie sama. Właśnie jogurt naturalny i jakieś dobre owoce, a do tego nasiona słonecznika albo dyni.
    Cytuj
  • amator_budowlany 29 sie 2016, 9:51
    Ja jeszcze jakiś czas temu zapychałem się w pracy, śmieciowym jedzeniem i dzięki temu udało mi się przytyć całkiem dużo w ekspresowym tempie. Od niedawna staram się jednak odżywiać bardziej zdrowo i w związku z tym do pracy szykuję sobie codziennie obiady. Na obiad mam różne rzeczy, ale najczęściej jest to kasza albo ryż i jakieś mięsko z surówką/sałatką. Jak mam mniej czasu na przygotowywanie posiłków to szykuję sobie makaron z jakimś szybkim sosem (ale nie z torebki, ani słoika). Czuję się dzięki temu lepiej i też oszczędzam pieniądze.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Wymiana okien