Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co na ściany w przedpokoju

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co na ściany w przedpokoju

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Xanadu70 12 maj 2011, 0:39
    Witam, szukam dobrego rozwiązania na ściany w przedpokoju i liczę na dobre radyuśmiech Chodzi mi o coś takiego co będzie ładnie wyglądać i łatwo będzie utrzymać w czystości przy sporej liczbie domowników ( w tym pies) No i żeby nie było jakieś strasznie drogie w wykonaniu...
    Cytuj
  • kaziu 12 maj 2011, 8:20
    Najlepsza będzie zmywalna farba. Mozna umyć gąbką a jak sie zniszczy najłatwiej odnowić.
    Cytuj
  • casia1980 12 maj 2011, 9:03
    U nas przedpokój pomalowany szorowalną farbą Fluggera, nie wierzyłam, ale naprawdę jest bardzo trwała i można myc ile wlezie. Jak psisko się otrzepie po deszczu to przecieram ścierką i ściany czyste. No i mają fantastyczne kolory.
    Cytuj
  • Xanadu70 12 maj 2011, 11:47
    No tak próbował mnie ostatnio sprzedawca namówic w sklepie z farbami. Tylko się obaawiam, że pomalowane ściany bedą jednak po paru miesiącach obdrapane od wieszania kurtek, tłuste od rąk i w ogóle. A pomalować może i najprościej, ale też nie usmiecha mi się robić tego co kilka miesięcy... a ma ktoś może jakieś inne rozwiązanie?
    Cytuj
  • PannaDziewanna 12 maj 2011, 14:39
    U mnie jeszcze pokutuje boazeriaskrzywienie Ale planuję latem remont i myśle o takiej okładzinie z kawałków kamienia na ściany. Widzialam coś takiego u koleżanki, całość ma taki afrykański klimat i bardzo mi się to podoba.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 12 maj 2011, 17:16
    Ja też bym chciała cos takiego w przedpokoju, na całej jednej ścianie ekstra to wygląda i pewnie jest prkatyczne, bo można latwo umyć, a zresztą brudu tak bardzo na tym nie powinno być widać. Nie wiem tylko jak to się robi, ale to sie chyba na metry kupuje jak kafle?
    Cytuj
  • Xanadu70 12 maj 2011, 17:51
    Chodziloby o coś takiego?

    to raczej odpada... nie podoba mi się i za wąski przedpokój. I za ciemny. To wyglada dośc przytłaczająco, może w dużym jasnym wnętrzu...
    Cytuj
  • caipirinha 12 maj 2011, 20:57
    Ja mam tapetę do połowy wysokości, a wyżej jest farba, ale tam sie już nie brudzi...
    Cytuj
  • Ervin 12 maj 2011, 21:35
    Ja pomalowałem lateksową farbą tikkurila świetna.
    Cytuj
  • Xanadu70 13 maj 2011, 0:34
    Kurcze... tak sobie oglądam te farby na stronach Duluxa i Tikkurila... kolory takie, że co miesiąc bym malowała na innywielki uśmiech Pisza też, że oczywiście można myć, szorować i nie wiadomo co jeszcze... ale mam taką wątpliwość. Czy jak się zmywa taką farbę raz, drugi i dziesiąty to ona nie robi się taka błyszcząca? No wiecie, taka wyświecona, jak portki wytarte na tyłku i kolanachprzymrużenie oka Nie wiem jak to wyjasnić lepiej.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Kupno koparki