Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 3 paź 2012, 13:33
    To zależy też od przeznaczenia,,,,wiadomo, że dzieci nie zwracają uwagi na meble, że je porysują, podrapią zabawkami, popiszą flamastrem i rozleją sok...Ja mam osobiście już drugi rok meble z IKEI (błyszczące fronty) i jestem bardzo zadowolona. Całą kuchnie urządziłam sobie w takim włoskim stylu i niestety jak byłam w 'renomowanym' sklepie z kuchniami to pieniądze jakie za to sobie zażyczyli to był jakiś kosmos...a tak mam co chciałam i w rozsądnej cenie!uśmiech Tylko drugi raz bym się zastanowiła nad samym blatem z IKEI (mam taki czarny matowy, dość szybko się wyciera, trzeba uważać, żeby nie kłaść ostrej ceramiki i nie szurać nią po blacie). Ale ogólnie ja polecam!
    Cytuj
  • bajcz 3 paź 2012, 13:47
    Myślę, żeby jakiś dekorator wnętrz urządził Ci kuchnię. On wybierze Ci lepsze i tańsze meble niż te z IKEI. Ikea to masówka, która nie zawsze sprzedaje meble najwyższej jakości.
    Cytuj
  • wsx4321 22 paź 2012, 12:10
    akurat meble w Ikei mi się nie podobają, kiedyś widziałem fajne krzesła konferencyjne, które pasowałyby do mojego biura ale jeśli naprawdę miałbym je kupić szukałbym w jakich specjalistycznych sklepach a nie w Ikei.
    Cytuj
  • diegger 22 paź 2012, 12:31
    Ja tam wolę po swojemu urządzić kuchnie i meble zrobić na zamówienie.


    Cytuj
  • Zuzzanna 28 paź 2012, 18:08
    Piękne są i nie tylko do kuchni.
    Cytuj
  • Marzenkaa12 7 gru 2012, 19:33
    Ja z kolei nic nie mam do mebli Ikea. Według mnie oferują dobrą jakość za atrakcyjną cenę. Urządziłam sobie nowoczesną kuchnię, a dzięki temu, że zaoszczędziłam pieniądze, stoi w niej teraz kuchenka ki 2850 x future, zamiast starego piekarnika. Nie mogę się nią nacieszyćprzymrużenie oka
    Cytuj
  • tadeusz85 10 gru 2012, 11:23     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 14:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Meble z ikei powyżej jakiegoś pułapu cenowego są dobrej jakości, poniżej to raczej słaba jakość i długo Ci nie posłużą moim zdaniem.
    Cytuj
  • Emillia 15 gru 2012, 18:14
    Mam i mogę polecić.
    Cytuj
  • sonique321 21 gru 2012, 9:51
    Lubię kupować drobne dodatki i meble z Ikeii (półki, szafki, stoliki). Jedyny większy mebel, który kupiłam w tym sklepie to wersalka. Materac bardzo szybko się zbił. Dodatkowo wersalka nie miała odpowiedniego środka ciężkości i zdarzało mi sie wylądować na podłodze. Nie zdecydowałabym sie na zakup kuchni z Ikeii. Mam wrażenie, że ich meble nie są najlepszej jakości (coś kosztem, czegoś).
    Cytuj
  • Jol-anta 21 gru 2012, 23:45
    Przymierzam się do kuchni z Ikei.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki