Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?, strona 6

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 26 gru 2012, 11:56
    Mi bardzo się podobają ikeowskie kuchnie i w ogóle rozwiazania
    Cytuj
  • pistacja 27 gru 2012, 13:41     (ostatnio zmieniony przez autora 27 gru 2012, 16:21, w całości zmieniany 1 raz)
    Generalnie bardzo mi się podobają meble z Ikei, są funkcjonalne i nowoczesne. Mam jednak dosyć małą kuchnię, więc zdecydowałam się ją zabudować. Kuchnię z Ikei kupił sobie za to mój znajomy. Całość wykonana jest z tworzywa, ale ma drewniane blaty i póki co bardzo ją sobie chwali. Jedyne czym mu Ikea podpadła, to strasznie drogi dowóz mebli. Nie wiem skąd oni biorą te ceny, ale lepiej chyba skorzystać z jakiejś sprawdzonej firmy transportowej, bo to prawdziwe zdzierstwo. Polecam m.in. tą firmę transportową. Zajęli się moją przeprowadzką i nie wyczyścili mi portfela do cna uśmiech
    Cytuj
  • Aquarella 29 gru 2012, 13:07
    Mnie się bardzo podobają te kuchnie. Ostatnio siostra wzięła kredyt na remont i kupiła bardzo ładny zestaw.
    Cytuj
  • majesty15 27 lis 2013, 22:56
    W Black Red White jest teraz promocja w formie rabatu na niektóre pozycje więc można kupić trochę taniej niż zawsze.
    Cytuj
  • Swojezdanie 4 gru 2013, 9:53
    Moi rodzice wyremontowali sobie kuchnię, mają teraz meble ikea i była ostatnio taka sytuacja, że przyszli do rodziców znajomi, którzy robią remont kuchni. Jak obejrzeli kuchnię rodziców, to od razu przestał im się podobać ich własny projekt, robiony na zamówienie wielki uśmiech Fakt, że rodzice mają fajne rozwiązania zastosowane, m.in. zamiast półek mają takie wysuwane na prowadnicach kosze, no i te meble są bardzo pakowne, wcześniej mieli rozstawione szafki po obu stronach, teraz mają meble na jednej stronie, a stół i lodówkę na drugiej uśmiech
    Cytuj
  • zylek 22 lip 2014, 16:17
    Kojarzysz np. kuchnie ? U nich masz meble kuchenne w niskiej cenie, a dalej to ta sama wysoka jakość. Oczywiście wyższa od Ikea. Generalnie na mieście jest mega drogo, ceny wyższe nawet dwukrotnie, sami sobie oceńcie gdzie się zatem opłaca kupować meble.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 13 sie 2014, 16:04     (ostatnio zmieniony przez autora 4 wrz 2014, 14:39, w całości zmieniany 1 raz)
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • konto_usuniete_414516 1 wrz 2014, 11:57     (ostatnio zmieniony przez autora 15 wrz 2014, 18:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja jednak wolę coś bardziej oryginalnego niż to, co oferuje IKEA. Często staram się sama tworzyć własnoręcznie jakieś dodatki do mieszkania, bo wiadomo, że nie będzie niczego bardziej niepowtarzalnego uśmiech Jeśli chodzi zaś o same meble, to nigdy nie żałuję trochę więcej pieniędzy, jeśli jestem przekonana, że to produkt nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale dobry jakościowo, funkcjonalny i wygodny. Do kuchni właśnie ostatnio zamówiłam krzesła z ikershop.com. Prezentuje się świetnie! uśmiech Ogółem warto jest szperać czasami w necie, bo można naprawdę dużo zaoszczędzić przymrużenie oka
    Cytuj
  • Ecia 4 wrz 2014, 9:20
    Propozycje mają fajne przymrużenie oka ale my kupowaliśmy w Gawinie
    Cytuj
  • june45 4 wrz 2014, 11:40
    Ja wolę mieć kuchnię inną niż połowa Polski przymrużenie oka
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki