Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o kuchniach z Ikea?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Opolanka 17 wrz 2014, 11:22
    Produkty IKEA, są różnej jakości, w zależności od ceny - są lepsze i droższe oraz te słabsze i tańsze.

    Z drugiej strony wcale nie uważam, żeby była to jakaś super najtańsza opcja, jeśli chodzi np. o kuchnie. Kiedy zsumuje się te wszystkie fajne rozwiązania, o których wspominali poprzednicy, to wcale nie wychodzi tak tanio.

    Niemniej, jeśli ma się pomysł na mieszkanie, to IKEA jest fajnym "wypełniaczem" detali (lampki, koszyki, kocyki, etc.), które przede wszystkim nie są jakieś wydumane, przesadzone czy przekombinowane. Zatem doskonale pasują do wszystkich wnętrz.
    Cytuj
  • Glinka 13 paź 2014, 18:10
    Meble z Ikea są takie, ale nie są dobrej jakości. Spójrz sobie tutaj: centrum.meble.pl Możesz tam kupić meble na wymiar. Sam wszystko mierzysz, sam tworzysz projekt, od ręki dostajesz wycenę. Jakoś materiałów jest naprawdę wysoka. Na mieście za meble z tych samych materiałów zapłacilibyście 30% więcej. Meble są gotowe w tydzień- raczej nigdzie nie wykonują tego tak szybko.
    Cytuj
  • bozenamalik 5 paź 2015, 14:00     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lis 2015, 11:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja mam meble z IKEI z tej najtańszej serii (coś na F...). Meble nie są złe.
    Mam białe fronty, które niestety trudno czyścić, widać na nich paluchy. Szafka z garnkami w środku jest cała porysowana na szaro od wkładania i wyciągania. Kiedyś chciałam je potraktować okleiną, ale stwierdziłam, że za dużo pracy, a z efektem może być różnie.
    Traktuje je jako takie meble tymczasowe bo w przyszłym roku chciałam zrobić remont i kupić sobie lepsze meble z http://www.kuchniewarszawa.com.pl. Nie ma jednak jak porządne meble.
    Cytuj
  • kosmiczna 14 paź 2015, 13:59     (ostatnio zmieniony przez autora 14 paź 2015, 14:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Kuchnie z ikei są ładne ale według mnie mało trwałe. W sensie łatwe na uszkodzenia.
    Ja zauważyłam, że sporo osób też właśnie decyduje się na taką kuchnię i później w każdym mieszkaniu jest tak samo. A przecież wystarczy tylko dodać jakieś fajne naczynia z ceramiki ręczniczki i inne dodatki i już jest inaczej.
    Cytuj
  • Crilalio 17 paź 2015, 9:56
    Osobiście nie mam, bo zamawialiśmy w ArtCore specjalnie zaprojektowane dla nas. Ale znajomi zamawiali miesiąc temu i trochę żałują. Taniej jest a pewno o jakieś 30% ale blaty im pomieszali i musieli jechać wymieniać. Potem się okazało, że jedna szafka nie jest polerowana i znów wymieniali a niestety mieli prawie 100 km w jedną stronę.
    Cytuj
  • Myszoslaw 3 gru 2015, 19:36     (ostatnio zmieniony przez autora 3 gru 2015, 19:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Meble z takich sieciówek to dosyć proste rozwiązania. Trudno o dużą różnorodność, wszystko jest moim zdaniem robione na jedno kopyto. My również braliśmy pod uwagę zakup gotowego zestawu do kuchni, głównie ze względu na stosunkowo niską cenę, ale trudno było znaleźć coś odpowiedniego. Ostatecznie jednak podjęliśmy decyzje o zamówieniu kuchni pod indywidualny projekt.Takie kuchnie na wymiar na dłuższą metę lepiej się sprawdzają, można dograć każdy szczegół według własnych upodobań. Polecam takie rozwiązanie.
    Cytuj
  • jestem-ewa 22 sty 2018, 14:13
    Mnie Ikea zachwyca pomysłami, ale cenami już niestety nie. Najbardziej irytujące jest to, że cena na etykiecie jest zupełnie inna, niż cena końcowa, po dokupieniu zawiasików itp. To mylące i podchwytliwe zagranie Ikei. Jakość mebli też nie wymiata ale za to mam z Ikei większość naczyń i różnych dodatków.
    Cytuj
  • modnesto 1 mar 2018, 9:25
    Są ludzie którzy sobie chwalą Ikee. Ale aby odróżnić kuchnie od kuchni trzeba się na tym znać. Trzeba wiedziec czym się różnią od siebie płyty meblowe, okucia,szuflady, lakiery itd. Kuchnie z ikei są dobre dla ludzi którzy mają proste ściany i bez rur kaloryferów itd które trzeba zabudować. A nawiasem mówiąc kuchnia z ikei nie jest wcale taka tania.
    Cytuj
  • Karina33 27 mar 2018, 8:39
    Ja akurat nie jestem fanką tych tańszych szafek, a droższe bardzo mi się podobają, ale sama nie użytkuje. Nie wiem czy też zauważyliście, że te szafki są bardzo głębokie… czy tylko ja mam takie wrażenie?
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Zakup koparki