Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dekoracje do salonu, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dekoracje do salonu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aniolek_diabelek 18 wrz 2015, 8:14
    teraz idzie jesień więc można poszaleć z jesiennymi dekoracjami a one w bardzo fajny sposób ożywiają i ocieplają każde wnętrze. Można pobawić się w takich kolorach jak czerwony, zielony, żółty, pomarańczowy czy złoty. Sposobów na udekorowanie salonu w ten sposób jest bardzo wiele od obrusów, poduszek, koców, dywaników po aranżacje z dyni, kasztanów, żołędzi czy liści. W internecie znajdziecie mnóstwo inspiracji na aranżacje tego typu, dla zainteresowanych polecam porady zawarte w artykule http://poradnikowy.net/zapros-jesien-do-domu-proste-sposoby-na-jesienne-dekoracje Mam nadzieję, że nasunie Wam ciekawych pomysłów.
    Cytuj
  • Glinka 21 wrz 2015, 17:56
    Salon i całe mieszkanie urządziliśmy w nowoczesnym stylu. Meble, stoły i krzesła mamy od nich: [url=http://www.lepukka.pl/]http://www.lepukka.pl/[/url], resztę elementów kupiliśmy w marketach. Wszystko dobrze się ze sobą komponuje.
    Cytuj
  • jnow1_wp_pl 24 wrz 2015, 7:00
    Ciekawą dekoracją w salonie jest sufit napinany,można go wykonać w różnych kolorach i kształtach,od matowych po błyszczące,mogą też być z nadrukiem dowolnego motywu,oświetlenie led lub halogenowe dodaje uroku.Ostatnio w salonie montowałem czarny błyszczący sufit .....pewnie zastanawiacie się ...czarny ?wierzcie,że to wygląda bajerancko.
    Cytuj
  • bozenamalik 24 wrz 2015, 14:50
    A czy ktoś z Was bawi się we własnoręcznie wykonywane ozdoby do domu? Mnie jakoś mało co podoba si w sklepach, a jak już sobie coś upatrzę to najczęściej okazuje się, że jest horrendalnie drogie i zostaję z niczym...
    Może macie jakieś ciekawe pomysły - z chęcią się zapoznam i może zaczerpnę inspiracji. Ja mam w planach zrobienie słoików - lampek, z użyciem rozmontowanych lampek solarnych - moim zdaniem super pomysł a koszt wykonania śmiesznie niski. Do tego jakieś kamyczki w środek, bądź oklejenie starą gazetą. Podobają mi się też własnoręcznie przerobione zegary uśmiech
    Cytuj
  • Agna 30 wrz 2015, 20:37
    To bym chciała zobaczyć uśmiech
    Cytuj
  • luna634 4 paź 2015, 17:45
    Dla mnie najlepszą ozdobą mieszkania są meble. Najlepiej drewniane i trwałe. Nie lubie takiego nowowczesnego stylu i ostatnio coraz częściej myslę o mieszkanu w stylu kolonialnym. Np komody palisandrowe- już dawno chciałam ale bałąm się ze z czyszczeniem takiego egzotycznego drewna będzie koszmar. Poczytałam i pewnie kupię bo są piekne uśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_311388 19 paź 2015, 15:43
    Ciekawym dopełnieniem każdego wnętrza jest obraz lub obrazy dopasowane do stylu mieszkania .
    Również obrazy przedstawiające wspomnienie miłych miejsc np. z podróży lub wakacji .
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 maj 2017, 12:56
    Ja mam na ścianach ramki ze zdjęciami bliskich. Z kolei w innych - plakaty z hasłami motywacyjnymi.
    Cytuj
  • Swojezdanie 6 cze 2017, 13:00
    W zasadzie nigdy nie było dla mnie najważniejsze, by dodatki były w konkretnym stylu. Po prostu muszą mi się podobać.
    Cytuj
  • monia233 1 gru 2017, 8:20
    Również nie przepadam za dywanami. Siedlisko kurzu przymrużenie oka
    Ja rozglądam się za kanapą tapicerowaną. Chciałabym, żeby była elegancka i miała dość nieszablonowy kształt. Powinna "ubierać" salon uśmiech Macie jakieś propozycje?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Cegła w salonie