Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dekoracje na suficie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dekoracje na suficie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Morgan2 9 wrz 2016, 12:47
    Potrzebuję zamontować dekoracyjne elementy wykonane ze styropianu na syficie. Czym to najlepiej kleić?
    Cytuj
  • WojtekKK 12 wrz 2016, 11:10
    Osobiście pojechałbym to pianoklejem i nie bawił się w rozrabianie kleju. Nie martw się pianoklej nierozpreża się, jak pianka montażowa, efektu wypchania nie będzie. Za to szybko, łatwo i wygodnie z tubą. przymrużenie oka
    Cytuj
  • makalica87 14 wrz 2016, 10:06
    Dzięki za inspirację uśmiech Też muszę jakieś dekoracje uczynić uśmiech
    Cytuj
  • Morgan2 20 wrz 2016, 10:39
    WojtekKK napisał:Osobiście pojechałbym to pianoklejem i nie bawił się w rozrabianie kleju. Nie martw się pianoklej nierozpreża się, jak pianka montażowa, efektu wypchania nie będzie. Za to szybko, łatwo i wygodnie z tubą. przymrużenie oka
    Stary, a jakiego pianokleju używałeś? Możesz coś polecić sprawdzonego?
    Cytuj
  • 20 wrz 2016, 12:39     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2016, 12:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Generalnie piano klej to raczej dekarski specyfik ale fakt kleić listwy można. Tytana piano kleje są ok. Generalnie dobry montażowy typu Patex też wystarczy. Styropianowe to lekkie elementy nie to co oryginalne gipsówki.
    Cytuj
  • Morgan2 22 wrz 2016, 10:40     (ostatnio zmieniony przez autora 22 wrz 2016, 10:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Morgan2 napisał:
    WojtekKK napisał:Osobiście pojechałbym to pianoklejem i nie bawił się w rozrabianie kleju. Nie martw się pianoklej nierozpreża się, jak pianka montażowa, efektu wypchania nie będzie. Za to szybko, łatwo i wygodnie z tubą. przymrużenie oka
    Stary, a jakiego pianokleju używałeś? Możesz coś polecić sprawdzonego?
    No i jeszcze powiedz, gdzie go kupiłeś.
    Cytuj
  • WojtekKK 22 wrz 2016, 10:45
    Ja używałem pianokleju od tytana, takiego w pomarańczowej tubie. Nie mam zastrzeżeń. przymrużenie oka
    Cytuj
  • sonique321 30 wrz 2016, 15:06
    Ja lubię jak jest podwieszany sufit, super to wygląda uśmiech
    Cytuj
  • Klonik8 2 sie 2017, 9:35
    Mi też takie sufity się podobają uśmiech
    Cytuj
  • feliks85 18 sie 2017, 9:41
    No klejem do styropianu specjalnym się to klei uśmiech w każdym markecie znajdziesz
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum