Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Agortus 12 kwi 2014, 21:50
    Czy to jest w ogóle możliwe? Zepsuła nam się ostatnio zmywarka, chcemy kupić coś nowego, ale bez wydawania dużych pieniędzy. Nie chcemy czegoś, co podziała krótko i padnie. Chodzi o sprzęt w miarę solidny. Macie w ogóle u siebie zmywarki? uśmiech
    Cytuj
  • indonezja 28 kwi 2014, 21:47
    A co myślsiz o tej Zmywarka BEKO DIS 5831 Dobra klasa energetyczna jak za tą cenę, mam również zaufanie do firmy Beko. W tej cenie parametry wydaje mi siena dobrym poziomie.
    Cytuj
  • 29 kwi 2014, 10:49
    Polecam z Bekouśmiech
    Cytuj
  • Hasalka 30 kwi 2014, 15:24
    ta amica jest spoko, mam ją i jest o polowe tansza, a calkiem ok:[url=http://...]link http://www.skapiec.pl/site/cat/300/comp/4644262[/url]
    Cytuj
  • Meggi85 3 maj 2014, 14:04
    Wydaje mi się, że w takie sprzęty jak zmywarka warto zainwestować, żeby mieć sprzęt na lata. Ja miałam zmywarkę Elektroluxa i służyła nam latami. Teraz też postanowiliśmy postawić na tą markę i wyłożyliśmy troche więcej, ale mamy zmywarkę na 15 kompletów. Do tego można w szufladkę na szczudźce wsadzić blachę z piekarnika <3 Poza tym te najnowsze mają fukcję czyszczenia pod wieloma katami, więc nie musze martwić się, że coś źle włozyłam do zmywarki. Stanowczo warto było za to dopłacić parę złotych.
    Cytuj
  • lenaqq 14 maj 2014, 8:19
    Tak zmywarki z elektroluksa są najlepsze ,tutaj widziałam Zmywarka ELECTROLUX ESF 76510LX bardzo fajną i to w dobrej cenie .Bo to jest fakt zmywarkę kupujemy na lata wiec warto wybrać coś dobrego .
    Cytuj
  • kifonda 5 maj 2015, 8:55
    Może kieruj się tymi zasadami http://neonsystem.pl/2015/04/wybor-zmywarki-poradnik/ Wiadomo, że zmywarka to nie jest tani sprzęt, ale są droższe i tańsze i nie zawsze te tańsze są dużo gorsze. Po prostu trzeba wiedzieć jak wybrać.
    Cytuj
  • Masa 14 maj 2015, 19:09
    A może warto zainwestować w taki sprzęcik - electrolux ESF5511LOX? Mam w dmou AGD tej marki, nie jest awaryjny.
    Cytuj
  • granita 18 maj 2015, 0:00
    indonezja napisał:A co myślsiz o tej Zmywarka BEKO DIS 5831 Dobra klasa energetyczna jak za tą cenę, mam również zaufanie do firmy Beko. W tej cenie parametry wydaje mi siena dobrym poziomie.
    Ja słyszałam o Beko raczej słabe opinie
    Cytuj
  • Meggi85 28 maj 2015, 8:25
    kifonda napisał:zmywarka to nie jest tani sprzęt, ale są droższe i tańsze i nie zawsze te tańsze są dużo gorsze. Po prostu trzeba wiedzieć jak wybrać.
    Prawda jest taka ze zmywarka zmywarce nie jest równa i czasem pozornie dwa takie same sprzęty są od siebie o niebo inne. Niestety warto się tym zainteresować przed zakupem a nie potem sie denerwowac ze sasiadka to ma cos czego ja nie mam a bym chciała miec uśmiech Ja w tym Electroluxie na 15 kompletów mam wszystko to czego potrzebowałam i za te dodatkowe funkcje byłam w stanie zaplacić. Oczywiście, że mogłam wziąć inny model i zapłaciłabym mniej, ale nie byłaby już ta zmywarka tak wypasiona jak moja uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 10  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum