Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 20 lip 2015, 11:52
    Jarzebina, fakt, komplet to rzeczywiście pojęcie względne.
    Jednak nawiasem mówiąc to już za sobą mam wybieranie odpowiedniej zmywarki, za sobą mam ten zakup.
    Cytuj
  • Daria05 21 lip 2015, 12:05
    zagubiona napisał:Mam nietypową kuchnię,mała wąska. Dopasować do niej zmywarkę, to nie lada sztuka.
    Doświadczenie uczy, że wszystkie małe kuchnie są nietypowe. I często jest tak, że jak chcesz wstawić większe urządzenie to bez remontu / solidnego przemeblowania raczej się nie obędzie.
    W electro jest dużo fajnych zmywarek. W podobnej cenie mogłaś dostać electroluxa z lepszą klasą energetyczną i bonusami (kapsułki lub szklanki, kieliszki). Tak sąsiedzi zamówili z darmową dostawą.
    Cytuj
  • Masa 21 lip 2015, 12:24
    Nie trzeba brać od razu wielkiej zmywarki, można zainwestować w średniej wielkości sprzęt.
    Cytuj
  • kotek020 27 lip 2015, 15:50
    A o jakie wymiary tu chodzi???? No i do jakiej ceny bo to też dużo znaczyuśmiech???
    Cytuj
  • Daria05 28 lip 2015, 11:33
    Wiele zależy od rozmiarów kuchni oraz potrzeb. Jeżeli chcesz obejść się bez remontu, a masz uszykowane miejsce, to faktycznie zajrzyj na ceneo, w którym możesz filtrować po rozmiarze i np. pojemności użytkowej (ilość kompletów naczyń). Nie wspominając o cenie czy klasie energetycznej.
    Cytuj
  • Meggi85 30 lip 2015, 15:17
    Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak za duża zmywarka. Dla mnie im większa tym lepsza dlatego mam w domu takiego electroluxa na 15 kompletów. Zawsze można włożyć garnek, pokrywke, pojemniki czy nawet wazon. Przestrzeń większa to i możliwości dużo więcej. U mnie jest trzy osoby w domu i może by się wydawało, ze to niewiele ale jednak przez cały dzień zmywania trochę się zbiera z tego.
    Cytuj
  • jarzebina 31 lip 2015, 13:40
    Masa napisał:Jarzebina, fakt, komplet to rzeczywiście pojęcie względne.
    Jednak nawiasem mówiąc to już za sobą mam wybieranie odpowiedniej zmywarki, za sobą mam ten zakup.
    a wybór padł na...?
    my jeszcze przed zakupem, nie wiem czy wolnostojąca czy pod zabudowę
    Cytuj
  • MartynKa79 31 lip 2015, 15:50
    A masz warunki pod zabudowę? Moim zdaniem to duża wygoda. uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 4 sie 2015, 10:35
    My mamy w zabudowie i jest to mega wygodne. Jednak nie widac jej i wydaje sie być zwykła szafką. Obawiałam się trochę wielkości zmywarki na 15 kompletów. Ale okazało się, ze ona ma większą przestrzeń wewnątrz a na zewnątrz jest taka sama jak te na 12 więc wybrałam bez zastanowienia do zabudowy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 6 sie 2015, 12:06
    Który model jest taki kompaktowy? I czy nie kosztuje zbyt wiele. Bo ja mam na 12 kompletów i na taką namawiałam siostrę, bo wymiary pasują. Dla niej lepsza byłaby na więcej kompletów, ale kuchnia mała.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum