Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra zmywarka, ale niedroga, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra zmywarka, ale niedroga

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Masa 17 sie 2015, 16:44
    @up, no taka do zabudowy na 15 kompletów to na przykład model ESL8810RA Electroluxa. Możesz sobie wygooglować.
    Cytuj
  • UllKa 21 sie 2015, 19:32     (ostatnio zmieniony przez autora 21 sie 2015, 19:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Czego używacie do czyszczenia zmywarki?
    Cytuj
  • Daria05 11 wrz 2015, 11:04
    Najlepiej zaopatrzyć się w specjalne środki do tego przeznaczone.
    [url=http://www.ceneo.pl/30440689#tab=reviews]Preparat odkamieniający i odtłuszczający Electrolux E6WMG100[/url]
    W tym wypadku od razu również sprawa z pralką rozwiązana. Niektórzy stosują jeszcze różnego rodzaju domowe metody, ale wydaje mi się, że ich efektywność nie jest aż tak dobra, zwłaszcza jeżeli stosować je przez dłuższy okres czasu.
    Cytuj
  • Masa 11 wrz 2015, 11:34
    Znam ten preparat, sam go używam do swojej zmywarki. Raz na dwa tygodnie go stosuję, to mi w zupełności wystarczy.
    Cytuj
  • zagubiona 19 wrz 2015, 13:14
    Na stronie electro.pl znajdziesz duży wybór zmywarek. Ja z tej strony często korzystam, kupując sprzęt czy akcesoria do kuchni. Ale i też gdy szukam prezentu dla bliskich. Lubię tą stronę, bo bają duży wybór i w jednym miejscu mogę dostać sporo rzeczy.
    Cytuj
  • majesty15 17 paź 2015, 22:22

    w sieci jest wiele sklepów z taką elektroniką oraz różne poradnik na stronach sklepów http://www.morele.net/wiadomosc/zmywarka-do-malej-kuchni-jaka-najlepsza/1451/ więc kupno piekarnika to nie jest jakiś problem.
    Cytuj
  • martinus22 1 lis 2015, 16:28
    Nie patrz tylko na cenę, ale również markę i opinie w internecie. Jak masz kupić po taniości coś co się ciągle psuje to jaki jest sens. Zapytaj specjalistów na co uważać i czego się wystrzegać. To na pewno lepsze niż kupowanie w ciemno i może się uda, a może nie.
    Cytuj
  • elfka 19 lis 2015, 20:28
    najczęściej kupuje sprzęt kuchenny w sklepie internetowym. Zmywarkę Electrolux można kupić za niecałe 1000 złoty. My mamy zmywarkę Bosch model SPV 50. Zmywarka do zabudowy Bosch wykonana w energooszczędnej klasie energetycznej A+. Funkcja VarioSpeed skraca nawet o połowę czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów całego procesu. System GlasProtec zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany. Dodatkowo zamek EasyLock umożliwia zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.
    Zmywarka działa bez zarzutu. Nie pozostawia na naczyniach żadnych smug. Ładnie domywa naczynia. Chodzi cicho, na zakończenie pracy informacja dźwiękowa. Prosta w obsłudze.
    Cytuj
  • Luiziana 7 sie 2019, 12:38
    ja jestem bardzo zadowolona ze zmywarki Electroluxa MaxiFlex z trzecim koszem, ładuję ięcej naczyć i mam czas dla siebie
    Cytuj
  • Uncia 16 sie 2019, 22:42
    Zdecydowałam się na zmywarkę z systemem QuickSelect, dolny kosz podnosi się, przez co w końcu mój kręgosłup nie cierpi. Mogę ustawić też takie krótkie "awaryjne" mycie uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum