FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry odkurzacz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kozka 22 paź 2015, 13:33
    Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Cytuj
  • 22 paź 2015, 19:31
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    ja zawsze Starrmix - niemiecka jakość
    Cytuj
  • benialina 26 paź 2015, 11:10
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Koniecznie musisz się zapoznać z Boschem i jego nowymi odkurzaczami reklamowanymi przez tygrysa wielki uśmiech
    Cytuj
  • 26 paź 2015, 19:02
    benialina napisał:
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Koniecznie musisz się zapoznać z Boschem i jego nowymi odkurzaczami reklamowanymi przez tygrysa wielki uśmiech
    Haaaa oczywiście. Bosch to Starmix tylko obudowa Boscha.
    Cytuj
  • michasia_s 26 paź 2015, 20:18
    może lepiej kupić coś polskiego niż stawiać na niemiecką jakość?
    Cytuj
  • paulinkaaa2 27 paź 2015, 8:31
    A sami sprzątacie czy jednak zatrudniacie kogoś do pomocy? czy to faktycznie jest takie ułatwienie i oszczędność czasu?
    Cytuj
  • benialina 27 paź 2015, 11:45
    michasia_s napisał:może lepiej kupić coś polskiego niż stawiać na niemiecką jakość?
    Wychodzę z założenia, że produkt ma zaspokajać moje potrzeby. W tym wypadku porządnie i dokładnie odkurzać, etc.. Jeżeli Bosch spełnia moje oczekiwania, to dlaczego mam nie kupić ich odkurzacza? uśmiech
    Cytuj
  • kozka 27 paź 2015, 14:17
    benialina napisał:
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Koniecznie musisz się zapoznać z Boschem i jego nowymi odkurzaczami reklamowanymi przez tygrysa wielki uśmiech
    Napisz mi coś więcej na temat tych odkurzaczy. Mam pralkę Boscha i jestem z niej zadowolona, więc może odkurzacz również da radę. wielki uśmiech
    Cytuj
  • benialina 28 paź 2015, 13:36
    kozka napisał:
    benialina napisał:
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Koniecznie musisz się zapoznać z Boschem i jego nowymi odkurzaczami reklamowanymi przez tygrysa wielki uśmiech
    Napisz mi coś więcej na temat tych odkurzaczy. Mam pralkę Boscha i jestem z niej zadowolona, więc może odkurzacz również da radę. wielki uśmiech
    Myślę, że się nie zawiedziesz uśmiech Oczywiście zrobisz, jak chcesz przymrużenie oka
    Zalety, które wpłynęły na decyzję o moim zakupie to: energooszczędność (przy niskim zużyciu prądu sprząta bardzo dokładnie), filtr hepa, cicha praca, dobre ssanie i wielowarstwowy worek, który lepiej rozkłada kurz (nie trzeba często zmieniać worków).
    Cytuj
  • kozka 29 paź 2015, 9:36
    benialina napisał:
    kozka napisał:
    benialina napisał:
    kozka napisał:Jak w temacie, szukam dobrego odkurzacza. Wybór na rynku jest tak duży, że nie mogę się zdecydować. wielki uśmiech Możecie coś polecić?
    Koniecznie musisz się zapoznać z Boschem i jego nowymi odkurzaczami reklamowanymi przez tygrysa wielki uśmiech
    Napisz mi coś więcej na temat tych odkurzaczy. Mam pralkę Boscha i jestem z niej zadowolona, więc może odkurzacz również da radę. wielki uśmiech
    Myślę, że się nie zawiedziesz uśmiech Oczywiście zrobisz, jak chcesz przymrużenie oka
    Zalety, które wpłynęły na decyzję o moim zakupie to: energooszczędność (przy niskim zużyciu prądu sprząta bardzo dokładnie), filtr hepa, cicha praca, dobre ssanie i wielowarstwowy worek, który lepiej rozkłada kurz (nie trzeba często zmieniać worków).
    A co to takiego ten filtr hepa?
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum