Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobry odkurzacz, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry odkurzacz

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:55
    Jesli masz koty to zobacz na odkurzacz Pure Q9, ma fajne wymienne szczotki i będziesz mogła posprzątać też kanapę np. a to pewnie jest potrzebne przy kotach.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:12
    Fajny jest, dzięki za radę, chyba się na niego skuszę, właśnie ze względu na te szczotki no i z filtrami nie ma problemu.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:09
    Też myślę, nad tym odkurzaczem, myślicie, że z sierścią psa sobie poradzi? Jest cichy więc idealnie by się sprawdził przy małym dziecku.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 22:01
    Na pewno sobie poradzi, ma sporą moc, zbiera wszystko co napotka język
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:41
    Chyba mnie przekonałyście, pojadę jutro do sklepu zobaczyć go na żywo, wydaje się być bardzo zgrabny i poręczny.
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:42
    Będziesz zadowolona, daj znać czy udało Ci się go kupić, pewnie szybko się rozchodzi.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 12:52
    Dziewczyny a ten odkurzacz ma na pewno tyle mocy, żeby odkurzać sierść z dywanu? Szukam czegoś nowoczesnego ale też porządnego.
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:23
    Kupiłam ten Pure Q9, wypróbowałam i potwierdzam, radzi sobie ze wszystkim język mega lekki i poręczny a sierść z dywanu wciąga jak szalony.
    Cytuj
  • Brigget 25 mar 2020, 11:35
    Martyna29 napisał:Kupiłam ten Pure Q9, wypróbowałam i potwierdzam, radzi sobie ze wszystkim język mega lekki i poręczny a sierść z dywanu wciąga jak szalony.
    A jak z jego głośnością? Nie ukrywam, że szukam sprzętu na tyle cichego, że pozwoli mi sprzątać jak dzieci mają drzemkę.
    Cytuj
  • Martyna29 29 mar 2020, 18:53
    Jest cichutki, sama sprzątam jak dzieciaki śpią.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum