FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domowy grill

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • werka22 27 paź 2015, 16:06
    Sezon letni się skończył więc koniec z grillowaniem smutny Macie jakiś sprzęt, który będzie dawał podobny smak potraw do takich robionych na grillu? Zastanawiam się czy lepiej kupić elektryczny czy jakąs patelnie, albo ostanio co wypatrzyłam LotusGrill Jakiś grill węglowy na baterie
    Cytuj
  • cichocka48 6 lis 2015, 12:01
    To już nie będzie to samouśmiech
    Cytuj
  • willla 27 lis 2015, 11:46
    To już nie to samo co w ogrodzie!
    Cytuj
  • werka22 11 gru 2015, 11:09
    No niby nie to samo, bo nie ma dymu. Ale z drugiej strony trzeba szukać pozytywów, że ubrania nie przejdą dymem i nie trzeba będzie zaraz się przebierać i prać uśmiech Teraz święta to może poproszę Mikołaja o taki prezencik język Wiem już nawet gdzie może szukać go przymrużenie oka
    Cytuj
  • grejs 14 gru 2015, 18:49
    Grill elektryczny na pewno zda rezultat. A ja w ogóle w kuchence mam też opcję grilla, tak więc sprawdź może też swoją uśmiech
    Cytuj
  • werka22 14 sty 2016, 17:56
    Mam wielki uśmiech słuchajcie rewelacja uśmiech potrawy wychodzą jak na zwykłym grillu i jest taki ładny żółty, wyglądem też przypomina zwykły tradycyjny grill uśmiech No i jak na obecną porę kiedy jest zimno za oknem a ja siedzę przy grillu to super uśmiech i mi nikt nie powie że w Krakowie zanieczyszczone powietrze a ja go jeszcze zanieczyszczam uśmiech
    Cytuj
  • paluch686 18 sty 2016, 16:23
    Moja znajoma sobie ciekawie zrobiła - nową kuchnię i duży piec który jest także z grillem właśnie w domu :-)
    Cytuj
  • werka22 16 mar 2016, 15:08
    no taki piekarnik tez fajna sprawa ale na działkę czy biwak go już nie weźmiesz smutny
    Cytuj
  • agadys 27 kwi 2016, 17:15
    A ja mam grill BergHOFF z http://sklep-kuchenny.pl/, który łączą zalety klasycznego grilla i kamiennego pieca. Piekę, grilluję i wędzę w nim i to bez względu na porę roku. a mięsko wychodzi bardzo smaczne i soczyste. Trochę za niego zapłaciłam ale było warto.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum