Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Domy energooszczędne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Domy energooszczędne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 23 gru 2011, 12:19
    Witam!

    Natknęłam się właśnie w sieci na taki oto temat projekty domów energooszczędnych.
    Co sądzicie o tym rozwiązaniu i takich domach?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • maxmaja 31 maj 2012, 15:35
    Witam,
    żeby cokolwiek stwierdzić musiałabyś zerknąc na chcarakterystykę energetyczną by zobaczyć czy rzeczywiście są one oszczędne.
    Ja polecam projekty domów enerooszczędnych pracowni MG Projekt- sam taki buduje w najbliższym czasie. Wiele na ten temat czytałam, ale tylko o oszczędności w projektach właśnie pracowni MG, więc nie wiem jak to wygląda u innych.
    Cytuj
  • Savil 27 cze 2012, 12:16
    Też rozglądałam się po pakietach domów energooszczędnych, wiem że w MG Projekcie można zaoszczędzić 20%. Wejdź sobie na ich forum i tam dokładniej przeczytaj, jest dyskusja na ten temat język
    Cytuj
  • radexx 7 sie 2012, 15:38
    domy energooszczędne w Polsce stają się coraz bardziej popularne i bardzo dobrze! na pewno ich największą zaleta jest obniżenie kosztów ogrzewania,
    Cytuj
  • przeglady-bud 12 sie 2012, 16:36
    Ja myślę, że to może mieć sens, ale jeśli cały dom zostanie wykonany w odpowiedniej technologii. Na przykład domy drewniane buduje się teraz z myślą o tym, aby możliwe było znaczne zaoszczędzenie na ich ogrzewaniu.
    Cytuj
  • Barbarlla 13 sie 2012, 16:40     (ostatnio zmieniony przez autora 13 sie 2012, 16:41, w całości zmieniany 1 raz)
    Hej! Taki domek to moje marzenie uśmiech Do jego spełnienia jednak daleko, póki co staram się żyć ekologicznie tu gdzie mieszkam. Ograniczanie zużycia prądu, oszczędzanie wody w domu, ekologiczne sprzątanie, segregacja odpadów to oczywiście podstawowe obowiązki. Może kiedyś będzie mnie na stać na taki eko-dom, najważniejsze to mieć nadzieję przymrużenie oka)

    Cytuj
  • radexx 16 sie 2012, 21:32     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sie 2012, 21:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Barbarlla napisał:Może kiedyś będzie mnie na stać na taki eko-dom, najważniejsze to mieć nadzieję przymrużenie oka)
    zawsze trzeba mieć marzenie uśmiech dla mnie póki co zostanie tylko marzeniem, ale staram się wprowadzać w domu zmiany, przy okazji trafiłem na całkiem zabawnie napisany list domu do domowników, a'propos oszczędzania energii! polecam
    Cytuj
  • jarek7 24 paź 2012, 9:47
    fajny pomysł z tymi domami, tez mam marzenie sobie taki wybudowac przymrużenie oka, a na razie staram się oszcedzac energie gdzie sie da np. poprzez urzadzenia energooszcedzne, wymiane zarówek na swietlówki i ledy
    Cytuj
  • Marta30S 28 paź 2012, 10:37
    Podobnie jak Jarek- na całościowy dom energooszczędny to mnie nie stać ( z rękawa nie natrzepię forsy), ale takie żarówki ledowe czy oszczędzanie energii na domowe sposoby - to oczywiscie, jestem jak najbardziej ZA uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 3 lis 2012, 10:01
    od czegoś trzeba zacząć. Ja już zacząłem mieć dość ciągle przepalających się żarówek (zwykle robiłem tak że od razu kupowałem kilka bo wiedziałem, że mogą się zaraz przepalić), czasem to nawet w ciągu jednego dnia zmieniałem żarówkę bo stuknąłem lekko w lampkę i żarówka się spaliła
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum