Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Donice do ogrodu, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Donice do ogrodu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • emgielka 14 cze 2013, 20:26
    ja donice wybrałam ceramiczne. Dobrałam je pod swoje meble ogrodowe.
    Cytuj
  • Daria05 18 cze 2013, 11:30     (ostatnio zmieniony przez autora 18 cze 2013, 11:31, w całości zmieniany 1 raz)
    MartynKa79 napisał:A te w Andrewex'ie kupowałaś z rabatem? Widziałam na stronie rabat dla fanów z facebooka. Wystarczy ich polubić. Ciekawa jestem czy to rabat na wszystkie zakupy.
    Z tego co wiem to na wszystkie. Ale czasem masz fajne rabaty na wybrane produkty. Kupowałam, np donicę z kratką na pnącza z 10% rabatem. Niekiedy upusty są jeszcze wyższe, nawet 30%.
    Cytuj
  • jarzebina 19 cze 2013, 14:39
    trochę zboczę z tematu, ale czy ktoś z Was kupował u nich piaskownice? wpadła nam jedna w oko, wakacje za pasem i chcemy kupić dla dzieci, warto?
    Cytuj
  • Daria05 21 cze 2013, 12:15
    jarzebina napisał:trochę zboczę z tematu, ale czy ktoś z Was kupował u nich piaskownice? wpadła nam jedna w oko, wakacje za pasem i chcemy kupić dla dzieci, warto?
    Jezeli masz miejsce, to na pewno warto, fortuny nie kosztują. Fajne są te z daszkiem. Zresztą wybór jest większy - huśtawki, hamaki - jest w czym wybierać.
    Cytuj
  • Blue89 25 cze 2013, 12:13
    Ładne te donice.
    Cytuj
  • MartynKa79 26 cze 2013, 14:44
    jarzebinka, moja siostra ostatnio kupowała dzieciakom, bo wakacje za pasem, a oni całe wakacje na działce z maluchami. O, taką wzięli z ławeczkami i daszkiem. Moim zdaniem super wybór, bo taka piaskownica jest wielofunkcyjna, no i nie napada do środka. A nawet jak kropi czy jest duże słońce, dzieci mogą się bawić bezpiecznie. No i cena rozsądna.
    Cytuj
  • szarlottka 9 gru 2013, 17:13
    Bardzo ładne te donice, coś w moim styluuśmiech Sama planuję kupić kilka donic. Nie wiem tylko jeszcze które wybiorę bo podobają mi się praktycznie wszystkie.
    Cytuj
  • zott 21 gru 2015, 0:41
    Mi się bardzo podoba pomysł aluminiowych donic ogrodowych uśmiech
    Cytuj
  • adammaj 12 wrz 2017, 12:09
    ceramiczne bardoz fajnie wyglądają, u mnie niestety na balkonie duże donice się nie mieszczą,a le robiłem takie drewniane wiszące, a zona robiła na nich białe napisy farbą, zrobiliśmy taki warzywnik sobie. Wystarczy kilak deseczek moze szlifierka i wiertarka zeby skęcić, ostatnio w ryobi kupowałem sprzet właśnie i badzo opłacalnie, fajną wymienną baterię mają, na jednej pracuję, a drugą ładuję
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum