Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Drewniane płytki w łazience

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drewniane płytki w łazience

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 28 cze 2018, 11:38
    Widziałem, że wiele osób decyduje się na drewno w łazience. Jak sie na to zapatrujecie? Czy coś takiego się Wam podoba?
    Cytuj
  • JanekMakusz 23 sie 2018, 14:08
    Nie wiem czy drewno po pewnym czasie się nie wypaczy, na pewno trzeba by je bardzo dobrze zabezpieczyć i impregnować co jakiś czas. Teraz jest bardzo dużo modeli płytek imitujących drewno i niektóre wyglądają dobrze - może w tym kierunku?
    Cytuj
  • dominoj 2 paź 2018, 11:54
    według mnie drewno narażone na wilgoć w pomieszczeniu jakim jest łazienka to nie jest dobry pomysł
    Cytuj
  • erry 20 lis 2019, 20:21
    Jak macie obawy przed położeniem w łazience drewnianej podłogi to połóżcie płytki imitujące drewno, znajdziecie takie w salonach bokaro, kolekcja cersanit I love wood jest świetna.
    Cytuj
  • janna 28 gru 2020, 9:31
    Płytki drewnopodobne w łazience wyglądają ciekawie, bardzo ładne, dobrej jakości widziałam w salonie Bokaro z kolekcji I love wood cersanitu.
    Cytuj
  • majesty15 6 sty 2021, 18:50
    Takie płytki trzeba dobrze zabezpieczyć, bo łazienka, to zawsze sporo wilgoci itp. Na ścianę można dać coś innego np. fornir z kamienia ozdobnego. Można taki kupić np. w sklepie graniteks.
    Cytuj
  • simi 16 kwi 2024, 14:12
    Sprawdź https://terapiavia.pl/umywalki-dobor-oraz-montaz/ solidne wykonanie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Kominki
Następna: jacuzzi