FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drzwi balkon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • janna 20 lut 2014, 15:41
    Mam duży problem ,drzwi balkonowe nie domykają się i w domu mam latem nie dość ,że hałas to i mnóstwo kurzu a z kolei zimą jest zimno i jak już zamknę gdy nie ma mrozów to staram się ich nie otwierać . Postanowiłam zakończyć męki i latem albo wiosną wymienić je na nowe co byście polecili .
    Cytuj
  • polkrisss 23 lut 2014, 17:16     (ostatnio zmieniony przez autora 23 lut 2014, 17:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Polecam Ci drzwi z PCV.
    Cytuj
  • janna 25 lut 2014, 16:22
    No właśnie aluminiowe czy drewniane albo PCV , zastanawiałam się nad aluminiowymi ale czy ktoś może coś podpowiedzieć .
    Cytuj
  • Daria05 25 lut 2014, 16:45
    Jeżeli masz takie problemy, to na pewno warto wymienić. A jak ze szczelnością okien? Bo często tak bywa, że mogą również być do niczego.
    Warto zainstalować pasywne, jeżeli masz możliwość to nowocześnie prezentują się drzwi przesuwane, których zaletą jest to, że dodatkowo oszczędzają miejsce w domu (otwieranie). Najlepiej przy remoncie tak zainwestować, by cały dom był jak najbliżej ideału pasywności, czyli sprawdź również te okna. Dzięki temu zyskasz bardzo dużo, bo rachunki za ogrzewanie mogą zmaleć o prawie 80%.
    Po prostu dom, który nie traci ciepła potrafi jednocześnie je pozyskiwać z różnych źródeł, np. podczas gotowania wody, czy temperatura podnosi się dzięki obecności ludzi przebywających w pasywnym budynku.
    Cytuj
  • janna 27 lut 2014, 8:41
    Niestety nie mam możliwości zamontowania drzwi przesuwnych zbyt mało miejsca , ale dwuskrzydłowe już mogą być . Oczywiście , że biorę pod uwagę energooszczędność przecież takich drzwi nie będę wymieniała co sezon dlatego muszą być solidne i estetycznie wykonane .Po drzwiach przyjdzie kolej na okna .
    Cytuj
  • semilemi 28 lut 2014, 15:41
    Co??? Zmniejszyć wydatki związane z ogrzewaniem o 80%? To dla domu około 100m powierzchni użytkowej trzeba doliczyć jakieś 200tys złotych. Okna, drzwi, pasywny montaż, ocieplenie budynku, konstrukcja ścian, fundamentów, dachu. Czy wiesz o czym piszesz?
    Cytuj
  • puszkin37 18 mar 2014, 9:06
    Jeśli pomieścisz drzwi dwuskrzydłowe to i spokojnie da się zamontować drzwi przesuwne . Widziałem ostatnio u znajomych w mieszkaniu , a mieszkają w bloku i drzwi przesuwne super się sprawdzają .Drzwi te były solidnie wykonane , drewniano-aluminiowe, potrójne szyby , osadzone w ościeżnicy co daje estetyczny wygląd i duże pole widzenia oraz dobre nasłonecznienie w domu i bardzo dobrze zamontowane gdyż próg był schowany w podłogę , więc idąc nie zaczepiasz o niego .
    Cytuj
  • 18 mar 2014, 12:14
    Najlepsze będą drzwi plastikowe.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum