Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Gdzie warto kupić mieszkanie pod wynajem?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie warto kupić mieszkanie pod wynajem?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tyrion 24 lis 2014, 10:13
    Może ktoś mi doradzi, gdzie najlepiej byłoby kupić mieszkanie przeznaczone pod wynajem. Nie interesuje mnie wynajmowanie studentom, tylko raczej młodemu małżeństwu czy parze, która pracuje, a nie imprezuje. Więc chciałbym raczej w jakiejś spokojnej okolicy. Ale nie wiem na jakie miasto się zdecydować. Możecie coś podpowiedzieć?
    Cytuj
  • mscislaw 24 lis 2014, 11:15
    W takim razie proponuję zakupić mieszkanie na przedmieściach. Najlepiej w nowym bloku, w spokojnym miejscu. Mieszkanie deweloperskie na pewno wynajmiesz w wyższej cenie niż brzydki apartament w starej kamienicy.
    Zastanawiałeś się może nad miastem, w którym chciałbyś kupić mieszkanie? Sam polecam Kraków. Bardzo szybko się rozwija, powstaje wiele ciekawych inwestycji. Odsyłam do dobrej strony:
    http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-krakow/
    Która może Cię zainteresować. Znajdziesz tam zestawienie wszystkich inwestycji deweloperskich a buduje się w ostatnich latach dużo.
    Cytuj
  • Kwiat_Kalafioru 25 lis 2014, 15:10
    Myślę, że musisz się skupić na większych miastach, takich, gdzie rozwija się gospodarka, są zakłady pracy, które nadal przyjmują nowych pracowników. Na pewno plusem będzie mieszkanie w centrum lub dobrze skomunikowanym z centrum przedmieściu. Pamiętaj, że zazwyczaj ludzie wynajmujący mieszkanie to tacy, których nie stać na kupno mieszkania, a więc osoby o średnio wysokiej zawartości portfela. Proponuję Ci kupić mieszkanie w dobrym stanie technicznym, z naciskiem na łazienkę i kuchnię - ewentualny remont pokoi możesz przeprowadzić znacznie niższym kosztem niż np. łazienkę.
    My kupiliśmy mieszkanie, docelowo dla siebie, ale od pewnego czasu wynajmujemy je trzyosobowej rodzinie. Z racji tego, że w momencie podpisywania umowy wynajmu było ono praktycznie nieumeblowane, zapewniliśmy nowym mieszkańcom te urządzenia i meble, których sami nie mieli możliwości zorganizować i dzięki temu obie strony były zadowolone. Włożyliśmy w mieszkanie dodatkowo 2-3 tys. zł, ale za to mamy tam ludzi, którzy zobowiązali się do długoterminowego wynajmu, a przy tym bardzo dbają o mieszkanie.

    Pozdrawiam!
    Cytuj
  • Agna 25 lis 2014, 21:38
    W dużych miastach na pewno warto.
    Cytuj
  • losia 27 lip 2015, 15:37
    Myślę, że najbardziej opłaca się kupować mieszkania pod wynajem w dużych miastach, albo w miastach studenckich. Bo młodzi często szukają mieszkań do wynajęcia ponieważ często nie mieszkają w domu studiując . Jeżeli szukasz mieszkania, a nie za bardzo wiesz gdzie szukasz tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/wroclaw/23/1/ mają tam sporo nieruchomości może akurat znajdziesz coś fajnego pod wynajem przymrużenie oka
    Cytuj
  • otojestkasia 30 lip 2015, 12:46
    Ostatnio slyszalam, ze pod gdanskiem buduja osiedle soszkowo. moze byc fajna inwestycja, bo wiadomo - gdansk to i uczelnia, wiec studenci w roku akademickim a na wakacje mozna podnajmowac turystom. a ceny sa smiesznie niskie jak patrzylam.
    Cytuj
  • bogdanwel 30 lip 2015, 22:12
    Kraków, Warszawa, Wrocław.
    Cytuj
  • zott 25 sie 2015, 19:22
    Jeśli ma być spokojnie, to może Lublin? Sam ostatnio szukałem i znalazłem bardzo ciekawą propozycję [url=http://www.apartamentynaleczowska.pl/] apartamenty Lublin [/url]. Mieszkania są dobrze ulokowane, a dodatkowo widać, że są nowoczesne uśmiech Na mnie zrobiły wrażenie.
    Cytuj
  • Kasandra2013 25 sie 2015, 21:30
    Mi się wydaję że zawsze w stolicy warto kupować mieszkania
    Cytuj
  • zott 29 wrz 2015, 11:03
    Lokalizacja mieszkania jest bardzo ważna. Mieszkania w wielkich miastach są bardzo drogie. Niedocenione miasto Lublin ma piękne tereny i rozwijający się przemysł. To jest kierunek gdzie kupuje się mieszkanie.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum