Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Gotowy projekt domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gotowy projekt domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • vikuska 31 paź 2013, 13:39
    Witam? Co sądzicie o tym projekcie?


    Mi bardzo podoba się rozkład pomieszczeń oraz propozycja wykończenia elewacji. Ale zastanawiam się, która opcja poddasza jest lepsza. Czy praktyczniejsza jest osobna garderoba czy sypialnia dla gości?
    Cytuj
  • mp-bud 1 lis 2013, 9:00     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Elegancki projekt. Faktycznie elewacja dość oryginalna. Osobiście polecałbym garderobę bo to Twój dom i Ty będziesz korzystać z jego udogodnień. Goście będą ale chyba nie codziennie i nocować codziennie też nie będą - chyba?

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • pomadka 3 lis 2013, 19:43
    o łady taki prosty a jednak coś w sobie ma. Ja od pewnego czasu też się przymierzam do budowy domu i najbardziej to mi podobają się te http://finskiedomy.pl/ czy ktoś może korzystał z takiej opcji?
    Cytuj
  • mp-bud 4 lis 2013, 19:52     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 19:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Raz wykańczaliśmy taki dom - nigdy więcej.
    Mur to jest jednak mur.
    Cytuj
  • vikuska 5 lis 2013, 8:33     (ostatnio zmieniony przez autora 5 lis 2013, 8:37, w całości zmieniany 1 raz)
    Dziękuje za odpowiedzi. Myślę, że drewniane domy też mają to coś, szczególnie jeśli chodzi o klimat w domu. Ale wydaje mi się, że murowane są bardziej bezpieczne. Przynajmniej ja się czuje bardziej bezpiecznie w takim domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • june45 24 lip 2014, 9:05
    Bardzo ładny dom. Podoba mi się uśmiech
    Cytuj
  • Kor25 29 sie 2014, 17:21
    Ładny ten projekt.
    Cytuj
  • 29 sie 2014, 19:42
    Śliczny uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum