Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Hala handlowa dobry pomysł na biznes?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hala handlowa dobry pomysł na biznes?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mario1337 6 mar 2015, 0:58
    Cześć,

    od jakiegoś czasu myślałem o otworzeniu własnej działalności, niestety przeglądając konkurencyjność wielu branż sami nie wiem co może przynieść szybkie wzrosty z inwestycji. Ponieważ posiadam po dziadkach kilka metrów kwadratowych działki zastanawiałem się czy nie warto ich spożytkować w celu wybudowania hali takiej i wynajmu hali handlowej na różnego rodzaju imprezy. Co sądzicie? Czy oprócz pozwolenia na budowę trzeba posiadać dodatkowe pozwolenia lub spełniać jakieś dodatkowe przepisy?
    Dzięki za pomoc.
    Cytuj
  • Sebastian1578 9 mar 2015, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 10 mar 2015, 9:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Sądzę, że na początek takie pozwolenie powinno ci wystarczyć.
    Cytuj
  • kifonda 8 kwi 2015, 9:44
    Niestety to dla mnie czarna magia. Mam swoją firme, ale ja jedynie mogę podpowiedzieć gdzie należy się udać w celu zarejestrowania działalności lub jak prowadzić księgowość z programem wfirma, jak zadbać o marketing, jak urządzić lokal i gdzie kupić do niego meble...
    Cytuj
  • ArBielek 29 kwi 2015, 12:59
    Zorientuj się czy w twoim mieście są lokale dla lekarzy specjalistów. Taka "klinika" to jest złoty biznes. Zapraszać panie od akupunktury itd, zapewnić recepcję, zaplecze, miejsce na aptekę i salę konferencyjną.
    Cytuj
  • losia 29 lip 2015, 18:28
    Teraz opłacalne są branże budowlane, transportowe itp. Słyszałam że eksport do Rosji daje dobre zarobki. Jednak przy takim biznesie potrzebne są odpowiednie certyfikaty. Nie wiem jak jest z halami handlowymi bo nikt ze znajomych nie miał takiego interesu więc w tym temacie raczej nie doradzę czy to dobry pomysł przymrużenie oka
    Cytuj
  • zott 29 lip 2015, 19:37
    Hale handlowe na przechowywanie różnych materiałów to także dobry pomysł na biznes uśmiech Ważne jest by ją też odpowiednio wtedy wyposażyć, dlatego nie należy zapomnieć o wózkach widłowych.
    Cytuj
  • pankracjusz 31 lip 2015, 11:38
    hala handlowa, to rzeczywiście ciekawy pomysł uśmiech W sumie, konkurencji jako tako zbytniej się nie ma a są z tego nawet dobre zyski. Tylko teraz pomysł na adaptację pomieszczenia zostaje - ktoś tu podsunął całkiem ciekawy pomysł z masażami, recepcją, apteką - ludzie lubią takie rzeczy uśmiech ewentualnie można też coś sezonowo otwierać. Można np. hala z ciuchami albo jakiś second hand? uśmiech Pomysłów jest mnóstwo, ale musisz trafić w ten jeden uśmiech
    Cytuj
  • Bart55a 6 sty 2017, 19:23     (ostatnio zmieniony przez autora 10 sty 2017, 17:21, w całości zmieniany 2 razy)
    Pomysł może być naprawdę ciekawy uśmiech Warto też zadbać o bezpieczeństwo na tej hali uśmiech Tutaj masz np. całkiem ciekawe info w tej kwestii http://nowoczesne-maszyny.bloog.pl/id,355937681,title,Bezpieczenstwo-na-hali,index.html
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 10:58
    Oczywiście jak najbardziej
    Cytuj
  • nowa_kamila 12 mar 2024, 9:25
    Idealnie sprawdzającym się w wielu gałęziach przemysłu rozwiązaniem są hale jakie wykonuje firma https://www.skavskahaly.cz/ Możecie im w tym temacie zaufać ponieważ w tej branży są już od wielu lat i a ich wiedza pozwala na dostosowanie rozwiązania idealnego dla klienta. Bardzo liczą się z zdaniem inwestorów i biorą pod uwagę ich wszelkie sugestie. Ich ciągłe rozwijanie się w tym temacie pozwala na wykonanie wielu różnych wariantów konstrukcyjnych.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum