Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak oszczędzać prąd?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak oszczędzać prąd?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dariush 15 paź 2013, 0:48     (ostatnio zmieniony przez autora 15 paź 2013, 0:50, w całości zmieniany 3 razy)
    Dla osób, które oszczędzają prąd, polecam gorąco tą oto stronkę: [url=http://l]oszczędzanie prądu[/url]. Niby błahe, proste wskazówki, a pozwalają znacznie zredukować zużycie energii.
    Cytuj
  • kawkka 1 lut 2016, 16:00
    Wyłączać listwy np.
    Cytuj
  • biuro_solarbit_pl 27 lut 2016, 20:56
    Kupować urządzenia w odpowiednio niskiej klasie energetycznej, wymienić oświetlenie na świetlówki energooszczędne, żarówki ledowe, nie pozostawiać urządzeń w stanie Stand-By, tylko wyłączać je przyciskiem ON, a nie pilotem.

    A najlepiej zaoszczędzić na rachunkach za prąd instalując u siebie w domu, firmie instalację fotowoltaiczną, która zamienia promieniowanie słoneczne na darmowy prąd. Wytworzoną ekologicznie energię możemy wykorzystać na potrzeby własne, a nie wykorzystaną część wprowadzić do publicznej sieci energetycznej, generując dla nas zysk.
    Cytuj
  • veganka 20 gru 2016, 14:09
    ja zaczęłam oszczędzać prą i dzięki temu spadły mi rachunki od momentu kiedy zmieniłam zwykłe żarówki na ledy activejata, spora oszczędność no i ledy są dużo bardziej wytrzymałe.
    Cytuj
  • Rinek 21 lut 2017, 13:01
    Przede wszystkim należy odłączać ładowarki od zasilania, według mnie to podstawa i często popełniany błąd. Ludzie zostawiają ją w kontakcie myśląc, że nie zużywa już energii a to przecież nie jest prawda.
    Cytuj
  • Ginny01 22 lut 2017, 15:01
    Popieram w 100% mojego poprzednika uśmiech Nic dodać, nic ująć uśmiech
    Cytuj
  • veganka 18 kwi 2017, 15:38
    moim zdaniem oszczędzanie warto rozpocząć od zmiany oświetlenia, ledy są dużo bardziej oszczędne niż zwykłe żarówki, dlatego ja już od dawna mam ledy active jeta w całym mieszkaniu, rachunki za prąd się obniżyły no i mam lepszej jakości światło w mieszkaniu.
    Cytuj
  • veganka 20 kwi 2017, 14:48
    ja odkąd zainwestowałam w oświetlenie ledowe w całym mieszkaniu to od razu zauważyłam spadek rachunków za prąd w skali roku robi się większa oszczędność, więc warto pomyśleć o takiej zmianie.
    Cytuj
  • mythicr7 27 kwi 2017, 9:50
    Zgadzam się. Oświetlenie LED-owe ciągnie zdecydowanie mniej prądu niż normalne.
    Cytuj
  • veganka 10 maj 2017, 11:17
    jak ktoś chce oszczędzić to zdecydowanie powinien postawić na oświetlenie ledowe, sporo dzięki niemu zaoszczędzimy, ja mam active jety i jestem bardzo zadowolona.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum