Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak oszczędzać prąd?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak oszczędzać prąd?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Swojezdanie 12 maj 2017, 13:00
    A to prawda. Oświetlenie led to najlepsze rozwiązanie dla oszczędności.
    Cytuj
  • veganka 18 maj 2017, 12:09
    zdecydowanie, oświetlenie led bardzo dobrze się sprawdza, rachunki są zdecydowanie mniejsze, można zaoszczędzić jakąś sumkę w skali roku, więc warto zdecydować się na takie rozwiązanie.
    Cytuj
  • Swojezdanie 6 cze 2017, 13:06
    W sumie to nie wiem, jak duże są to oszczędności, ale warto. Z czasem na pewno coraz większe.
    Cytuj
  • veganka 21 cze 2017, 13:50
    U mnie wystarczyło, że zamieniłam żarówki na ledy active jeta i od razu opłaty za prąd spadły, niewielka zmiana a rzeczywiście odbija się to pozytywnie na kieszeni.
    Cytuj
  • veganka 26 cze 2017, 13:04
    ja nie musiałam inwestować w samrtfona, żeby pomniejszyć rachunki za prąd, wystarczyło, że kupiłam ledy active jeta i z miesiąca na miesiąca rachunki spadały.
    Cytuj
  • zonja 17 sie 2017, 17:09
    My też zmieniliśmy oświetlenie na też z activejet i mamy teraz światło o neutralnej barwie, przyjazne dla oczu i mniejsze rachunki
    Cytuj
  • feliks85 18 sie 2017, 9:40
    Zarówki led rzeczywiście dużo dają. Ale warto też odłączać wszystkie wtyczki z gniazdek jak czegoś nie używamy.
    Cytuj
  • malamiii 22 sie 2017, 20:36
    beexy możesz mi coś więcej powiedzieć o tej wtyczce inteligentnej ze smarthome na jakiej zasadzie to działa?? jak to się podłącza itd mam ochotę kupić taką wtyczkę żeby właśnie mieć kontrolę nad energią. Warto czy to zbędny gadżet??
    Cytuj
  • Ecia 31 sie 2017, 22:21
    Mąż wymienił żarówki na ledy, staramy się nie zostawiać podłaczonego sprzętu no i nie ładujemy telefonu na full, w sensie by leżał podłaczony do ładowarki jak już się naładuje
    Cytuj
  • shogue 11 wrz 2017, 13:33
    W sumie to podobno nawet nie wolo ładować telefonu na ful, a jeśli chodzi o prąd to u nas duże oszczędności dała wymiana wszytskich żarówek na te z activejeta
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum