Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aurelka 24 lip 2010, 19:20
    Czy ma ktoś z Was u siebie w domu takie rozwiązanie? Bo ja marzę o czymś takim po latach z brodzikiem i kabina w łazience, której już po roku nie dało się niczym dokładnie wyczyścić w tych wszystkich szczelinach... po prostu krew mnie zalewała za każdym razem gdy próbowałam to doprowadizć do porządku. No i nie podoba mi się już tak ibialy brodzik, ale to drugorzędna sprawa. Teraz marzy mi się taki prosty wystrój, tylko spadek żeby woda ściekała i szklana ścianka jedna. Ale chętnie bym się dowiedziała od kogoś, kto tak ma, czy to takie fajne jak mi sie wydaje...
    Cytuj
  • freshuser 24 lip 2010, 21:30
    Ja tak mam. Jeżeli chodzi o kwestie techniczne - podstawa to odpowiednie zamontowanie syfonu i zrobienie wylewki żeby był odpływ. Reszta to banał, w wykańczaniu i użytkowaniu. Polecam.
    Cytuj
  • guapo244 13 sie 2010, 15:54
    Witam.
    Ja osobiście w domu tego nie mam, ale bardzo często robię i polecam takie rozwiązania klientom.
    Pozdrawiam
    Cytuj
  • motylica 26 sie 2010, 7:36
    Witam serdecznie

    Ja posiadam osobiście jak i wykonuję takie kabiny z żywicy epoksydowej. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i antygrzybiczna.
    Cytuj
  • idygo 7 wrz 2010, 8:24
    Moim zdaniem to bardzo ciekawe rozwiązanie. Chyba ciągle nie doceniane. Jeśli miejsce pozwala to prysznic można ciekawie zaaranżować. Łazienka właśnie w taki sposób urządzona wygląda bardzo ładnie. Co więcej mamy do dyspozycji więcej miejsca przymrużenie oka
    Cytuj
  • igraszka 7 wrz 2010, 11:40
    Ja też polecam tego typu rozwiązanie. Kiedyś mieliśmy w domu zwykły brodzik, po przeprowadzce zdecydowaliśmy się właśnie na taką zabudowę z kafelków tylko z jedną szybą. Bardzo fajne rozwiązanie zwłaszcza dla osoby sprzątającej przymrużenie oka Wystarczy dbać raz w tygodniu o kafelki, ale to zdecydowanie bardziej wygodne niż czyszczenie szyb co drugi dzień... przymrużenie oka
    Cytuj
  • Apoliner 7 wrz 2010, 13:23
    Ale chyba nikt mi nie powie, że pod takim prysznicem bez brodzika nie zbiera się wilgoć i, z czasem, pleśń czy grzyb? Może nie na kaflach, ale w spoinach to na pewno... tak czy siak trzeba się z tym liczyć.
    Cytuj
  • Barbra67 7 wrz 2010, 14:22
    motylica napisał:Ja posiadam osobiście jak i wykonuję takie kabiny z żywicy epoksydowej. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i antygrzybiczna.
    no właśnie a co to znaczy, że jest antygrzybicza? Ja się czasem zastanawiam nad takim prysznicem, ale o kabinach z żywicy to przyznam nie słyszałam... jak to wygląda?
    Cytuj
  • warkoczyk 7 wrz 2010, 17:00
    Apoliner napisał:Ale chyba nikt mi nie powie, że pod takim prysznicem bez brodzika nie zbiera się wilgoć i, z czasem, pleśń czy grzyb? Może nie na kaflach, ale w spoinach to na pewno... tak czy siak trzeba się z tym liczyć.
    Nawet jeśli, to łatwiej czyścić gładkie powierzchnie niż zakamarki przesuwanych drzwi. Poza tym taki prysznic bez brodzika można ciekawiej, modniej zaaranżować niż jakiś standardowy paskudny brodzik...
    Cytuj
  • becia_koronczarka 7 wrz 2010, 19:43
    Na przykład tak: uśmiech


    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: naprawa spłuczki