Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić małą kuchnię ?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić małą kuchnię ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quato 26 mar 2015, 20:52
    Bardzo fajny efekt w niewielkim pomieszczeniu może dać jakaś ciekawa fototapeta - jak ją odpowiednio dobierzemy, to możemy optycznie powiększyć sobie przestrzeń, a to zawsze cieszy uśmiech Coraz bardziej popularne stają się też tynki dekoracyjne, ale to zależy już od tego jaką mamy koncepcję na nasz wystrój (nie zawsze taka opcja będzie najbardziej odpowiednia).
    Cytuj
  • 6 maj 2015, 14:48
    Wynająć specjalistę, np. [url=http://]takiego[/url] - projektowanie wnętrz wcale nie jest takie proste uśmiech .
    Cytuj
  • szarlottka 11 maj 2015, 22:42
    Jeśli nie masz pomysłu na urządzenie kuchni to może skorzystaj z pomocy projektanta wnętrz? Kupiłam niedawno mieszkanko w Trójmieście i zastanawiam się nad zgłoszeniem się do tej firmy. Niby mam wizję mieszkania ale nie potrafię jej wcielić w życie i boję się, że przekombinuję. Dlatego wolę zatrudnić profesjonalistów i pokazać im o co mi chodzi
    Cytuj
  • aarkan88 9 cze 2015, 15:15
    Nasi znajomi mieszkają w bloku i maja naprawdę malutką kuchnię, zaprojektowaną przez studio. Zdecydowali się na projektanta ponieważ chcieli maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i udało się- kuchnia pomimo, że mała, jest bardzo funkcjonalna i nowocześnie wygląda.
    Cytuj
  • dynamical 19 cze 2015, 13:19
    W małej kuchni trzeba zwrócić uwagę, by za bardzo nie zagracać pomieszczeniaprzymrużenie oka Mały, najlepiej składany stół z szufladami. Warto pomyśleć o dodatkowych półeczkach, gdzie będzie można chować produkty. Żeby nie robić sobie dodatkowych kłopotów, trzeba by pozbyć się zasłon i zamiast tego zainstalować rolety, które zajmują mniej miejsca.
    Cytuj
  • UllKa 22 cze 2015, 21:48
    Zasłony jak są krótkie to nie zajmują dużo miejsca a fajnie ocieplają wnętrze.Można też dać same zazdrostki.
    Cytuj
  • pistacja 24 cze 2015, 8:28     (ostatnio zmieniony przez autora 24 cze 2015, 8:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Sporo pomysłów na fajną kuchnię, również małą, znajdziesz tutaj: http://www.homebook.pl/inspiracje/kuchnia. Sama posiłkowałam się tą stroną podczas aranżacji swoich wnętrz i znalazłam tam sporo świetnych pomysłów uśmiech
    Cytuj
  • pani_woda 24 cze 2015, 17:10
    Ja też mam małą kuchnię i bardzo ważnym elementem jest odpowiedni zlewozmywak, swój wybrałam po przeczytaniu porady ,wybór był trafiony zlewozmywak idealnie pasuje do mojej kuchni.
    Cytuj
  • zagubiona 21 sie 2015, 15:03
    Mała kuchnia duży kłopot. Meble mam pod sufit. I jak mam coś ściągać, to skaczę po taboretach. Na stronie electro.pl dostałam w sumie dużą lodówkę, Jest po prostu wąską ale wysoka. W oknach krótkie kolorowe firanki. Ale zaczynam się zastanawiać nad kolorowymi żaluzjami. Rodzina twierdzi, ze to nie jest najlepszy pomysł, ale mi się podoba.
    Cytuj
  • Leon99 22 sie 2015, 20:54
    Do kuchni mozna dobrac sobie piekne dodatki. Zona kupila pare takich 'bibelotow' w sklepie i od razu przyznac musze, ze kuchnia nabrala takiego hmm indywidualizmu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum