Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić salon, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • in-serwis 8 lut 2017, 14:23
    Ostatnio odkryliśmy u nas w mieszkaniu, że w salonie olbrzymie znaczenie w kwestii przytulności ma zastosowanie odpowiedniego dywanu! Tak, jeśli salon ma być przytulny, milutki to musi w nim być dywan uśmiech.
    Co byście powiedzieli na przykład na dywany z wełny? http://www.kochamydywany.pl/dywany-we%C5%82niane .
    Zastosowanie wełny w wyposażeniu wnętrz daje taki efekt, że w pomieszczeniu tworzy się bardzo przyjemny mikroklimat. Wełna reguluje wilgotność powietrza. Tylko wiadomo, dywan musi być wystarczająco duży.
    Cytuj
  • shogue 9 lut 2017, 19:36
    A ten inservis to co to za firma, nie znam takiej chyba jakaś nowa. Ja odkrywam coraz to nowe aranżacje w agacie i powiem szczerze, ze ten salon jest moim ulubionym jeśli chodzi o meblowanie mieszkania
    Cytuj
  • AngelikaSwie 10 lut 2017, 8:48     (ostatnio zmieniony przez autora 2 mar 2017, 13:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Ostatnio przeglądałam sobie nowe kolekcje mebli do salonu. I spodobały mi się propozycje od Black Red White. Piszę tutaj szczególnie o sofie Cornet , ewentualnie o sofie bonnet:
    [img][/img]
    [img][/img]

    Swoją drogą to szturmem wkracza design czasu prlu Oczywiście w nowej odsłonie.

    Na stronie jest cały katalog tych sof:
    https://www.brw.com.pl/sofy/
    Cytuj
  • lego90 11 lut 2017, 20:59
    Dzięki za wszystkie porady uśmiech Na pewno mi się przydadzą uśmiech
    Cytuj
  • veganka 14 lut 2017, 10:14
    zastanów się też nad oświetleniem ledowym sporo zaoszczędzisz na rachunkach, naprawdę warto, ja odkąd zmieniłam żarówki na ledy jestem bardzo zadowolona.
    Cytuj
  • janna 18 mar 2017, 17:17
    Bardzo lubię narożniki i jak szukacie to na prawdę świetna ma agata. A te panele sa bardzo ładne uśmiech
    Cytuj
  • veganka 21 mar 2017, 11:57
    moim zdaniem kinkiety to super rozwiązanie do mieszkania, ja mam activjety i uważam, że nie mogłam lepiej zaaranżować wnętrza.
    Cytuj
  • zonja 5 kwi 2017, 17:54
    Zadowolona jestem z obsługi w Agacie Kupowałam u nich swój pierwszy bardziej profesjonalny fotel obrotowy do domu. Teraz sobie siedzę wygodnie w fotelu i zdecydowanie to mi się przekłada na lżejszy kręgosłup.
    Cytuj
  • veganka 18 kwi 2017, 15:35
    ja przy urządzaniu zwracałam też dużą uwagę na jakość światła, dużo przebywam przy sztucznym świetle wiec muszę mieć dobre oświetlenie, w mieszkaniu zainwestowałam o w ledy active jeta, super się sprawdzają i dają naprawdę dobrej jakości naturalne światło.
    Cytuj
  • veganka 20 kwi 2017, 14:46
    zainwestuj też w dobrej jakości światło ja mam oświetlenie ledowe active jeta w salonie super się sprawdza a do tego obniżyły mi się dodatkowo rachunki za prąd.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Schody dywanowe.