Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak urządzić salon, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak urządzić salon

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mythicr7 27 kwi 2017, 9:49
    a co sądzisz o drewnianych dodatkach do salonu np. lampy stojące drewniane? Ja ostatnio kupiłem takie 2 i wyglądają super wielki uśmiech
    Cytuj
  • Ecia 9 maj 2017, 21:45
    My wiemy, że na pewno będzie kominek i na tym póki co koniec.
    Macie jakieś fajne pomysły ??
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 maj 2017, 12:59
    Salon musi być miejscem reprezentatywnym i do przyjmowania gość. Konieczna jest duża sofa.
    Cytuj
  • janna 18 cze 2017, 22:05
    U mnie stoi duży fotel, narożnik, stolik. komoda i witryna. Narożnik z funkcją spania, modułowy, bardzo wygodny i ładny, kupiony w agacie, tak jest bardzo dużo świetnych narożników i foteli.
    Cytuj
  • veganka 21 cze 2017, 13:51
    ja lubię jak w mieszkaniu jest dużo światła, dla mnie dodaje to naprawdę extra klimatu, sama mam sporo ledów z active jeta.
    Cytuj
  • ukasik 25 cze 2017, 13:42
    Fajne są stronki, gdzie można aranżować swoje mieszkania w wirtualnym świecie.
    Cytuj
  • janna 27 cze 2017, 14:31
    Nie widziałam takich stronek. A zazwyczaj inspiracje czerpie będąc w salonie meblowym przymrużenie oka To tam podkradam trochę pomysłów przymrużenie oka
    Cytuj
  • janna 13 lip 2017, 20:06
    W agacie nie mają wygórowanych cen a towar mają super, meble na każdą kieszeń i droższe i tańsze, zależy z jakiego materiału będzie zrobiony mebel.
    Cytuj
  • puszkin37 28 lip 2017, 11:39
    Ja tez mam narożnik i pracownik agaty pomógł wybrać mi dobry materiał, z tego jestem bardzo zadowolona bo obawiałam się jak będzie to wyglądać jak dotrze do domu ale jest jeszcze lepiej niż się spodziewałam przymrużenie oka
    Cytuj
  • adammaj 11 wrz 2017, 10:49
    jak drewno to meble i podłoga najlepiej. Artcore ma bardzo ciekawe modele desek do domu, jasne, ciemne, ostatnio egzotyczne podłogi mi sie podobały i rozważałam położenie ich w sypialni, ktoś moze miał styczność z nimi?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Schody dywanowe.