Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaka komoda do sypialni?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka komoda do sypialni?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zu_za 14 maj 2015, 10:56
    Chciałam Was zapytać, jak Waszym zdaniem powinna wyglądać komoda do sypialni?
    Powinna być duża i pojemna czy wręcz przeciwnie?
    Czy którąś z tych byście wstawili do swojej sypialni?



    Cytuj
  • lolko5 8 cze 2015, 16:09
    Najlepsza ta pierwsza.
    Cytuj
  • aarkan88 9 cze 2015, 9:23
    Moim zdaniem trzecia.
    Cytuj
  • celina1984 9 cze 2015, 15:30
    Wziełam bym trzecią opcję , ale mam pytanko odnośnie sypialni czy wypada taki kominek zamontować w sypialni? wiem że montuję sie w salonie ale czy w sypialni tez mozna?
    Cytuj
  • melisa1020 6 lip 2015, 18:51
    Ja lubię jasne meble i najbardziej podoba mi sie ta pierwsza.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 7 lip 2015, 9:45     (ostatnio zmieniony przez autora 16 lip 2015, 15:19, w całości zmieniany 1 raz)
    No na pewno dobrze jakby byłą pojemna. Sama kupiłam sobie ostatnio porządną, duża komodę do sypialni i jestem bardzo zadowolona. Ma wiele szuflad i mieści cała bieliznę moją oraz męża. Rónież zdecydowałam się na styl skandynawski .Komoda jest w jasnym drewnie. Kupowałam w Black Red White: http://www.brw.com.pl/ Również możesz tam sobie zajrzeć bo mają tam bardzo dobre ceny na tego typu meble ( obecnie jest tam promocja 10% taniej na wszystko).
    Ta jest świetna:
    Cytuj
  • Mirka85 8 lip 2015, 18:51
    ja szukałam czegoś, co przyciągnie wzrok i trafiłam na taka oryginalną komodę. Jak dla mnie bomba!
    Cytuj
  • UllKa 18 lip 2015, 13:11
    Nie widać zdjęcia.
    Cytuj
  • Meblonista 24 lip 2015, 11:38
    Z tych trzech powyższych wybrałabym pierwszą komodę.
    Warto wybierać jasne meble nie tylko dlatego, że rozjaśnią nam sypialnię.
    Z doświadczenia wiem, że na ciemnych meblach od razu widać osadzający się kurz,
    pomimo częstego jego ścierania.

    Przed wyborem komody do sypialni warto zmierzyć ile mamy miejsca,
    aby niepotrzebnie nie zagracić przestrzeni.
    Jeżeli mamy na tyle miejsca, aby wybrać większą i pojemniejszą komodę,
    wtedy oczywiście warto to zrobić.



    Cytuj
  • nowa_kamila 28 gru 2023, 19:07
    Wiele propozycji nowoczesnych mebli jak np. komody na wysoki połysk do salonu znajdziecie zaglądając do sklepu https://www.slupskiemeble.pl/komody,c209.html Posiadają bardzo rozbudowany asortyment w wielu różnych stylach co ułatwia dobór idealnych mebli spełniających wszelkie oczekiwania. Wszystkie oferowane przez nich produkty gwarantują wysoką jakość wykonania idąca w parze z konkurencyjną cena. Ja posiadam od nich wiele mebli i są rewelacyjne. Jestem pewna że będziecie zachwyceni wizytą u nich.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Kontenery