Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaka Lampa wisząca do kuchni?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka Lampa wisząca do kuchni?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • CaraBozka 10 sie 2015, 11:56
    Ostatnio lampę do kuchni wybierałam tutaj: [url=http://...]link http://centrumswiatla.pl/kuchnia/1/default/1/f_producer_80/1[/url] można znaleźć coś klasycznego. przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 2 wrz 2015, 15:01
    Ale prawda jest taka, że mało kto teraz ma klasyczne wnętrza - raczej dotyczy to wyłącznie nieruchomości, które od dawna nie były remontowane. Wprawdzie klasycznych lamp wiszących nadal jest dosyć dużo, ale analogicznie tak samo wiele jest lamp nowoczesnych, z ciekawej kolorystyce, z różnymi efektami świetlnymi. Wszystko po prostu wymaga dopasowania.
    Cytuj
  • Glinka 3 wrz 2015, 21:17
    Lampy azzardo sobie zobacz w sieci - te to dopiero robią wrażenie. A rzeczywiście w tym momencie to właśnie nowoczesne oświetlenie jest tym zdecydowanie najbardziej lubianym - ludzie przestawili się na takie aranżacje, cały mieszkania są nowoczesne, łącznie ze ścianami ;-)
    Cytuj
  • zylek 14 wrz 2015, 14:42
    Możesz pokazać dokładny przykład tej lampy, jaką miałeś na myśli? Zdjęcie? Mnóstwo jest ich w sieci, ale każda lampa ma inny styl, przy czym większość zdecydowanie nowoczesna. Ktoś z forum ma jakieś przykładowe aranżacje w tej kategorii?
    Cytuj
  • weronia 15 wrz 2015, 16:13
    wybór lamp jest przeogromny. Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujemy. Ja osobiście zastanawiam się jakie montować lampy u siebie w kuchni. Wybiorę raczej coś do sufitu a jedyne wiszące lampy jakie będę miała to te nad stołem. Chociaż też się nad tym zastanowię bo lubię często zmieniać układ urządzeń więc może być tak że zrezygnuje ze stołu w tym miejscu i zostaną mi lampy które będą mi przeszkadzać.
    Cytuj
  • Glinka 15 wrz 2015, 21:23
    Był namiar, ale chyba ktoś skasował odnośnik. Wejdź sobie na lumishop.pl, tam masz w prawym menu lampy azzardo i po najechaniu przeglądasz. Jest jest mnóstwo - nie wszystkie są wiszące, kilka pozycji to również genialne lampy stojące, podłogowe.
    Cytuj
  • zylek 16 wrz 2015, 14:52
    Dzięki, mam. Obgadam jeszcze temat z bliskimi, ale rzeczywiście wygląda to imponująco - przynajmniej te wskazane lampy. Mam jeszcze kilka dodatkowych pomysłów, ale chyba jednak skończy się na efektownej lampie wiszącej, czyli nieco inaczej niż zakładaliśmy.
    Cytuj
  • weronia 20 wrz 2015, 18:30
    jeśli możesz sobie pozwolić na wiszącą lampę to taką sobie kup. Wiszące lampy dobrze sprawują się nad stołami, wyspami. Wtedy nie musimy się martwić że będzie nam taka lampa przeszkadzać podczas użytkowania pomieszczenia. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na wiszące lampy musisz rozejrzeć się za czymś montowanym prosto do sufitu. Jakimiś plafonami. Dobrym wyjściem jest lampy albo ledowe albo na zwykłe żarówki i wkręcenie tam ledowych żarówek.
    Cytuj
  • barla 25 wrz 2015, 10:43     (ostatnio zmieniony przez autora 30 wrz 2015, 12:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie wiem, czy zaglądacie na blogi wnętrzarskie, ale ja od jakiegoś czasu je przeglądam i ostatnio zauważyłam, że dość modne są wyglądające jak lampy przemysłowe.
    Takie dość proste w formie, masywne konstrukcje, do tego na ogół w ciemnych kolorach.
    Sama zastanawiałam się nad tym, ale w sumie nie wiem. Przeglądałam oferty internetowych sklepów z oświetleniem i znalazłam taki: www.poled.eu
    Jednak muszę na coś zmienić oświetlenie w kuchni bo na razie mam plafon i niezbyt mi się podoba.
    Cytuj
  • kustosz421 29 paź 2015, 10:18     (ostatnio zmieniony przez autora 29 paź 2015, 10:18, w całości zmieniany 1 raz)
    Ciężko doradzić jak się nie widzi kuchni, bo jak by nie było lampa musi pasować do reszty. Poszukaj inspiracji na intrenecie, albo poradź się specjalisty. Zobacz może tutaj ci coś wpadnie w oko [url=http://...]link http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-lokali[/url] .
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum