Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaka Lampa wisząca do kuchni?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka Lampa wisząca do kuchni?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zonja 16 cze 2018, 14:22
    Ważne jest to żeby zainwestować w oświetlenie ledowe, ja mam w całym mieszkaniu ledy activ jeta super się sprawdzają są funkcjonalne i bardziej wytrzymałe.
    Cytuj
  • shogue 12 wrz 2018, 13:28
    Pod szafkami koniecznie listwy LED. Nad oknem lampa lub oczko. Jak ma być nowocześnie to coś w stylu activejet jak najbardziej sie sprawdzi.
    Cytuj
  • kaprysna 28 lis 2018, 20:33
    A czego koniecznie listwy LED pod szafkami uśmiech Już się od tego odchodzi.
    Cytuj
  • shogue 7 sty 2019, 19:52
    Prawdę mówiąc tak, bo panele oświetleniowe activejeta sprawdzają się lepiej niż lampa wisząca niestety w kuchni.
    Cytuj
  • kava 29 paź 2020, 15:12
    Ja nawet nie wiedziałam, że activejet ma w swojej ofercie lampy, ale sama myślę, że sobie zamówię do salonu nowe, podoba mi się model mira, bardzo elegancko wygląda
    Cytuj
  • blackred007 30 paź 2020, 13:37
    U mnie w kuchni najlepiej sprawdziły się tuby + potrójna lampa wisząca nad blatem i na niedoświetlenie nie narzekam. Mimo wszystko dla samej zabawy wizualnej zastanawiam się jeszcze nad taśmami pod dolnymi szafkami, żeby światło było skierowane na podłogę, ot tak przymrużenie oka Tuby i zwis zamawiałam na mlamp.pl i szczerze polecam, bo mają ogromny wybór uśmiech
    Cytuj
  • PatrykowaPani 25 kwi 2022, 14:55
    Ja mam czarną lampę wiszącą przymrużenie oka
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum