Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki budżetowy odkurzacz kupić?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki budżetowy odkurzacz kupić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 31 paź 2019, 23:05
    Moja koleżanka ostatnio kupiła ten Pure C9, co ma Martynka. Bardzo fajny odkurzacz i za rozsądne pieniądze.
    Cytuj
  • arcesss 9 lis 2019, 14:03
    Kupiłbym irobota uśmiech Bezprzewodowe odkurzacze powoli do lamusa odchodzą.
    Cytuj
  • Lilka32 21 lis 2019, 20:34
    A widziałyście teraz Electrolux wypuścił nowy odkurzacz Pure Q9, myślę czy nie kupić go dziadkom na święta bo mają taki stary a taki ułatwiłby im sprzątanie, lekki bez kabla, do tego z wymiennymi końcówkami np. do sprzątania kanapy.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:07
    Widziałam ten nowy odkurzacz Electroluxa Pure Q9 w sklepie i jest świetny, ładnie wygląda, cicho chodzi po włączeniu i faktycznie sporo ma tych wymiennych końcówek.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 22:03
    Mam ten Q9 i jestem bardzo zadowolona, mimo, że na ładowanie to moc duża, radzi sobie z sierścią, bez worka, nic się nie kurzy, pracuje cicho.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 16:39
    Zonka25 napisał:Mam ten Q9 i jestem bardzo zadowolona, mimo, że na ładowanie to moc duża, radzi sobie z sierścią, bez worka, nic się nie kurzy, pracuje cicho.
    Wystarczy jedno naładowanie, żeby posprzątać całe mieszkanie? Masz taką końcówkę np. to tapicerki?
    Cytuj
  • Zonka25 26 sty 2020, 15:40
    Tak, mi wystarcza spokojnie, a mieszkanie mam duże. Są oddzielne końcówki więc posprzątasz i kanapę i nawet samochód uśmiech
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 12:53
    Radzi sobie z sierścią, ale z dywanu też? Ja mam psa więc potrzebuje sprzętu o dużej nocy, poza tym bardzo mi się podoba jego nowoczesność ale czy sprosta?
    Cytuj
  • Martyna29 1 lut 2020, 21:21
    Kupiłam ten Pure Q9 i tak radzi sobie z dywanem i z sierścią na dywanie czy kanapie przymrużenie oka
    Cytuj
  • Brigget 25 mar 2020, 11:36
    A filtry trzeba często wymieniać? On jest bez worka prawda?
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum