Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki budżetowy odkurzacz kupić?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki budżetowy odkurzacz kupić?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Martyna29 29 mar 2020, 18:52
    Tak jest bez worka, nic się nie kurzy, zdecydowanie wole te bezworkowe.
    Cytuj
  • Guziczka 31 mar 2020, 12:04
    A bardzo głośno pracuje? Na długo wystarcza jedno naładowanie baterii?
    Cytuj
  • grzyb_h 31 mar 2020, 19:30
    Q9 jest cichy i lekki, a na jednym naładowaniu daję radę sprzątać całe mieszkanie - mieszczę się mniej więcej w godzinę.
    Cytuj
  • Ogryzka 31 mar 2020, 20:04
    Brigget napisał:A filtry trzeba często wymieniać? On jest bez worka prawda?
    Filtry w każdym odkurzaczu raz na jakiś czas warto wymienić. Ja robię to co któryś miesiąć. Ten Pure Q9 to niewielki koszt filtrów bo zamawiałam za 32zł.
    Cytuj
  • Hana21 26 lip 2020, 0:08
    Ja od 2 miesięcy jestem posiadaczką odkurzacza electrolux pure D8 i uważam że jest świetny. Odkurzacz jest bardzo cichy (najcichszy jaki kiedykolwiek miałam) i ma dużą moc, więc radzi sobie na każdej powierzchni. Ponad to jest lekki i swobodnie się nim manewruje uśmiech
    Cytuj
  • Igaa 12 sie 2020, 1:05
    grzyb_h napisał:Q9 jest cichy i lekki, a na jednym naładowaniu daję radę sprzątać całe mieszkanie - mieszczę się mniej więcej w godzinę.
    Również mam Q9 i mogę powiedzieć że sprawuje się bardzo dobrze. Mieszkanie bez problemu sprzątam na jednym naładowaniu. Odkurzacz jest poręczny i przyjemny w użytkowaniu
    Cytuj
  • Patka91 27 sie 2020, 22:34
    A jak z jego filtrami? Dużo ma wymiennych końcówek? Posprzątam nim kanapę?
    Cytuj
  • Ogryzka 31 gru 2020, 12:57
    Pisaliśmy o filtrach powyżej, ja kupowałam za 32zł i wymieniam raz w roku, czasem dwa ale to zależy. Mieszkanie mam 100m i za jednym naładowaniem sprzątam. Jeśli chodzi o kanapy to pewnie. Mam zestaw salonowy i bez problemu oblecę kanapę i dwa fotele.
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2020, 12:59
    Ile czasu on się ładuje?
    Cytuj
  • Janka12 28 sty 2021, 22:40
    Pure Q9 używam od dłuższego czasu i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Jest cichy i posiada dużą moc. Bez problemów pozbywa się np. sierści z łóżek lub dywanów. Czas ładowania to jakieś 3-4h a na jednym naładowaniu bez problemu jestem w stanie odkurzyć 4 pokojowe mieszkanie. Jest naprawdę przyjemny w użytkowaniu i teraz nie wyobrażam sobie sprzątania bez tego sprzętu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum