Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki kinkiet do przedpokoju?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kinkiet do przedpokoju?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 3 paź 2016, 13:04
    W większych sklepach z oświetleniem jest spory wybór, ale mam wrażenie,że wiekszość dekoracji jest tam na jedno kopyto... Tak samo jeśli chodzi o oświetlenie,
    Mamy dość nowoczesny przedpokój tak wiec kupiliśmy takie kinkiety:


    Proste, srebrne. Zamawialiśmy je przez internet w sklepie Villadecor
    Cytuj
  • shogue 10 paź 2016, 14:25
    Taki teraz u mnie wisi w przedpokoju nad lustrem

    [img=?=fd56f[/img]
    Cytuj
  • agadys 11 paź 2016, 15:09
    To prawda, że teraz w tych salonach to tak na prawdę nic ciekawego człowiek juz nie znajdzie i w ogóle to strasznie drogo. Lepiej jest poszukać w sieci mi tak udało się kupic w sklepie galerialimonka pl przepiękne oświetlenie, to co oni tam mają to dopiero nazywa się wybór, a niektóre lampy są nie tylko oświetleniem ale zarazem wspaniałą dekoracją, która przyciąga wzrok jak magnes.
    Cytuj
  • Luka44 22 paź 2016, 21:42
    Ja mam zwykły dający nie za duże światło zamawiany na electro.pl. Szukałam wcześniej w sklepach typowo z oświetleniem, ale nic nie przykuło mojej uwagi.
    Cytuj
  • veganka 20 gru 2016, 14:00     (ostatnio zmieniony przez autora 20 gru 2016, 14:02, w całości zmieniany 1 raz)
    sprawdź sobie ofertę kinkietów activjeta, mają naprawdę bardzo duży wybór na pewno udałoby ci się coś wybrać dla siebie.
    Cytuj
  • Kolka82 20 gru 2016, 15:03
    Jakikolwiek, byleby nie z ledami, ani diodami - straszne światło na wejściu nie będzie dobrą wizytówką. Tylko halogen lub klasyczna żarówa.
    Cytuj
  • sik1 20 gru 2016, 19:53
    Kinkiety juz raczej wychodza z mody
    Cytuj
  • veganka 28 gru 2016, 10:06
    moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie, ja całkiem niedawno odkryłam kinkiety activejeta, poza tym mają one bardzo nowoczesny design, duży wybór, dlatego zdecydowałam się na ich kinkiety.
    Cytuj
  • Bart55a 29 gru 2016, 20:26
    Wygląda naprawdę całkiem nieźle przymrużenie oka
    Cytuj
  • veganka 4 sty 2017, 11:34
    to prawda activejet ma bardzo duży wybór kinkietów, naprawdę nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum