Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki kinkiet do przedpokoju?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kinkiet do przedpokoju?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Magdalena_Rozbicka 10 sty 2017, 11:05
    Wydaje mi się że każdemu podoba się co innego, bo każdy ma odmienny gust co do oświetlenia również. Ale jak pytasz to ja mam kinkiet firmy bloomlight. Wybrałam z potrójnym gwintem, by było jaśniej i padało lepsze światło. Nie ufam kinkietom kupowanym w sklepie, bo raz nie mogłam nawet złożyć reklamacji. Pozdrawiam
    Cytuj
  • veganka 27 sty 2017, 9:34
    no ja się z kolei zdecydowałam na kinkiet activejeta, bo mieli kształt, który mi się podobał poza tym jeśli chodzi o produkty tego producenta to sprzedawca powiedział mi, że mało kto je reklamuje.
    Cytuj
  • shogue 9 lut 2017, 18:21
    Dla mnie one są bezkonkurencyjne, służą juz kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Activejet oświetla całe nasze mieszkanie , a neutralna barwa nie męczy oczu, jest extra
    Cytuj
  • veganka 14 lut 2017, 10:13
    to prawda ja też mocno przekonałam się do activejetów, naturalna barwa światła sprawdza się super, poza tym zauważyłam, że mocno spadły mi rachunki za prąd odkąd korzystam z oświetlenia ledowego.
    Cytuj
  • veganka 10 maj 2017, 11:02
    Co do kinkietów to bardzo duży wybór jest z firmy active jet, ja chce kupić do przedpokoju bo robimy własnie remont i będą się idealnie sprawdzać w moim mieszkaniu.
    Cytuj
  • veganka 12 cze 2017, 16:23
    ja mam ledy active jeta o naturalnej barwie światła i dają naprawdę bardzo dobrej jakości oświetlenie.
    Cytuj
  • filka 18 cze 2017, 10:39     (ostatnio zmieniony przez autora 18 cze 2017, 10:45, w całości zmieniany 7 razy)
    Mi się bardzo podoba lampa industrialna
    Cytuj
  • veganka 26 cze 2017, 13:05
    A co to takiego? a te ledy AJ widziałaś? są naprawdę super i wyglądają rewelacyjne w mieszkaniu.
    Cytuj
  • shogue 7 wrz 2017, 14:14
    Przedpokój najlepiej oświetlić kinkietami activejet. Bardzo ładnie one wyglądają i są to najczęściej stosowane rodzaje lamp. Można też pomyśleć o światłach ledowych, ale one częściej montowane są w kuchni.
    Cytuj
  • veganka 14 wrz 2017, 11:13
    no ja właśnie kupiłam kinkiety active jeta, mieli największy wybór no i nabardziej podobały mi się ich wzory więc decyzję podjęłam bardzo szybko.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum