Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki kinkiet do przedpokoju?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kinkiet do przedpokoju?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zonja 5 paź 2017, 12:01
    Bardzo ładne te aranżacje , świetna inspiracja dla planujących zmiany w przedpokoju czy kuchni jest w OBI. Activejety bardzo polecam bo ceny są naprawdę atrakcyjne i duża energooszczędność uśmiech
    Cytuj
  • veganka 21 paź 2017, 20:30
    potwierdzam, u Nas w mieszkaniu odkąd są ledy active jest to rachunki nam spadły za prąd o kilka procent.
    Cytuj
  • veganka 27 paź 2017, 21:00
    no wybór lampy to jedna kwestia, kolejna jest dobór odpowiedniej jakości oświetlenie to też jest bardzo ważne dla zdrowia naszych oczu.
    Cytuj
  • NateNate 6 lis 2017, 16:46
    Generalnie widzę mnóstwo linków, a nikt nie napisał o tym , że wybierając oświetlenie trzeba zwrócić uwagę na oświetlenie główne , które służy na przykład do spokojnego przechodzenia oraz oświetlenie pomocnicze , która jest na przykład potrzebne , kiedy musimy coś bardzo dokładnie widzieć , aby nie męczyć swoich oczu - tymi wskazówkami trzeba się kierować . Istotne jest też to , aby dobrać odpowiednią liczbę kelwinów , żeby barwa światła była dopasowana do konkretnej czynności . Inne światło potrzebne jest nam bowiem w pomieszczeniu biurowym a inne w sypialni
    Cytuj
  • veganka 8 lis 2017, 16:28
    to prawda ale ja się akurat sugeruję tym, żeby oświetlenie nie męczyło mojego wzroku dlatego kupiłam ledy active jeta o naturalnej barwie światła.
    Cytuj
  • veganka 12 lis 2017, 10:45
    ja ze względu na oszczędność zdecydowałam się właśnie na ledy active jeta, rachunki mi sporo spadły odkąd mam oświetlenie ledowe.
    Cytuj
  • agadys 21 lis 2017, 18:54
    A mi sie podobają te kinkiety i lamy w jagodowymkocie i kto wie może i sie na nie zdecyduję. Fajnie wyglądają i w każdej chwili mogę zmienić sobie abażur. W sumie jak tak teraz się zastanawiam to idealnie by mi pasowały do mojego przedpokoju, a i alternatywa do mini odświeżenia trochę jego wyglądu.
    Cytuj
  • veganka 8 gru 2017, 10:43
    no ja uważam, że kinkiety super sprawdzą się w mieszkaniu. Ja widziałam super kinkiety z Active Jeta, mają naprawdę ogromny wybór.
    Cytuj
  • qarena 15 gru 2017, 19:59
    Mi się podobają błyszczące kinkiety w stylu glamour uśmiech
    Cytuj
  • veganka 29 gru 2017, 16:55
    sprawdź sobie ofertę kinkietó active jeta mają naprawdę spory wybór, poza tym ja mam ich kinkiety i naprawdę nadają wnętrzu wysokego standardu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum