Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • hanka100 15 wrz 2012, 13:10
    Hej. Zepsuł mi się wczoraj odkurzacz skrzywienie Odkręciłam go i próbowałam tchnąć w niego życie, ale niestety nie da rady. Stoję przed kupnem nowego, ale rzecz w tym, że nie orientuję się teraz co jest modne, co polecane, na co patrzeć przy wyborze, czego unikać. Mój odkurzacz miał 15 lat i jestem daleko w tyle za nowinkami technicznymi wielki uśmiech
    Mieszkanie mam spore, 80m2 , pies także problem ze sierścią i dwójka dzieci w szkolnym wieku. Sprzątania trochę jest, także chciałabym coś dobrego, co mi na lata starczy. Dzięki za pomoc przymrużenie oka
    Cytuj
  • 15 wrz 2012, 14:01
    Myślę, że warto zainwestować w coś, co ułatwi życie i będzie służyć przez dłuższy czas. Teraz modne są automatyczne odkurzacze, które mogą pracować za Ciebie uśmiech wystarczy je zaprogramować a potem tylko cieszyć z czystego domu i zaoszczędzonego czasu uśmiech
    Cytuj
  • mirka03 15 wrz 2012, 22:32
    Też ostatnio dużo słyszałam i przede wszystkim słyszałam na temat automatycznych odkurzaczy. to bardzo interesujący temat bo pomógł by wielu kobietom . Szczerze mówiąc bardzo chętnie bym kupiła sobie takie cacko. Może wie ktoś coś więcej na temat automatycznych odkurzaczy? A może ktoś już taki ma i chciałby się pochwalić tym jaki i wydać opinię na jego temat ??? Ciekawa też jestem ile takie cacko kosztuje ??przebiegłyuśmiech Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • 16 wrz 2012, 10:03
    Ja mogę śmiał polecić mojego, to Robojet Sensual. Jest świetny, posiada szczotki, które usuwają brud oraz boczną, która radzi sobie z rogami i kątami. Oprócz tego posiada lampę UV, która eliminuje bakterie z podłogi. Mop poleruje podłogi po oczyszczeniu z brudu, który zbiera do pojemnika. Można go zaprogramować, a także sterować pilotem. Cena tego odkurzacza nie przekracza 1000 zł, a więc warto. Nie ma sensu kupować kolejnego zwykłego odkurzacza, który nie jest tak idealny jak ten pomocnik uśmiech jak macie jeszcze jakieś pytania to piszcie i koniecznie poczytajcie o nim uśmiech
    Cytuj
  • mirka03 16 wrz 2012, 22:26
    Jeśli jest tak jak mówisz to faktycznie nie widzę większego sensu żeby kupować zwyczajny odkurzacz tym bardziej, ze ich ceny zbytnio nie odstają od siebie, czyli są porównywalne. Muszę się rozejrzeć za czymś takim w sklepach w moim mieście uśmiech Fajna sprawa, myślę, że idealny pomocnik dla każdej kobiety!
    Cytuj
  • spajker020 18 wrz 2012, 10:54
    Najlepsze odkurzacze produkuje teraz firma zelmer. Nie są drogie. Są małe, poręczne, lekkie i bardzo dobrze zbierają brud. Jedynym minusem jest to, że worki w nich są małe i trzeba często je wymieniać.
    Cytuj
  • Energia30 24 wrz 2012, 19:42
    Jeśli chodzi o odkurzacze to karcher ma chyba najlepsze sprzęty czyszczące i piorące. Ostatnio zamówiłam firmę, której specjalizacją jest pranie dywanów. Wrocław[/url] jest dużym miastem, więc nie miałam pojęcia, którą firmę wybrać, ale na szczęście dobrze trafiłam, bo mój dywan wygląda jak nowy i pięknie pachnie uśmiech Oni właśnie mieli sprzęt i produkty Karchera.
    Cytuj
  • 21 paź 2012, 12:15
    Ostatnio natknęłam się na nowy model z serii Robojet, ale nie Sensual. Jest to RoboJet Duel. Macie jakieś pojęcie o nim ?
    Cytuj
  • zoszka27 21 paź 2012, 13:04
    Nie miałam nigdy takiego odkurzacza, natomiast mogę polecić odkurzacz Ultra Silencer napawdę świetnie odkurza, mam w domu dwa psy i doskonale radzi sobie z sierścią zwierząt, a w dodatku jest cichy, jest to duży plus przy małym dziecku
    Cytuj
  • janterst 22 paź 2012, 9:35
    Ja tam mam stary odkurzacz zelmera już od 6 lat. Nigdy nie był naprawiany a działa tak samo jak od razu po zakupie. Jedynie widać lekkie rysy na obudowie.


    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 7  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum