Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki odkurzacz jest najlepszy?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki odkurzacz jest najlepszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • adlaczego4 27 sty 2013, 18:30
    Wybór odkurzacza to niełatwa sprawa, tym bardziej że zależy nam aby był skuteczny, w ściąganiu wszelkiego brudu w naszych domach ja na pewno kupiłabym bezworkowy odkurzacz o większej mocy
    Cytuj
  • aniechto 28 sty 2013, 13:11
    Duża moc to nie wszystko jeszcze ważny jest poziom hałasu to ten parametr oznaczony [dB] Jak dla mnie odkurzacz powinien być przede wszystkim cichy
    Cytuj
  • mikro 16 kwi 2013, 16:56     (ostatnio zmieniony przez autora 18 kwi 2013, 15:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Jasne, powinien być cichy, ale z drugiej strony jeśli ma dobrze zasysać to musi przy tym trochę hałasować. Oczywiście każdy ma swoje preferencje, ale dla mnie najlepsze odkurzacze to te, które mają swoją moc, ale ja mam niewielkie mieszkanie, więc nawet jak trochę odkurzacz hałasuje, to nie trwa to długo przymrużenie oka
    Cytuj
  • doczysta 12 maj 2013, 14:46
    Jeżeli szukasz odkurzacza do dywanów czy wykładzin, radzę wybrać odkurzacz z turboszczotką. Taki odkurzacz odkurz i jednocześnie wyczesze powierzchnię dywanów. Trzeba tylko zwrócić uwagę na to by sama eletroszczotka nie była za lekka. Ja w swojej firmie przed usługą [url=http://]pranie dywanów[/url] odkurzam odkurzaczem kolumnowym.
    Cytuj
  • tgmwroclaw 12 maj 2013, 16:41
    Pobór mocy oraz moc ssania to chyba parametry najważniejsze, najlepiej posiadać również markowy odkurzacz gospodarczy, dla którego np. [url=http://]kompleksowe prace remontowe[/url], pył gipsowy itp. nie będą straszneuśmiech
    Cytuj
  • asasyn 16 gru 2013, 11:38     (ostatnio zmieniony przez autora 16 gru 2013, 11:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Dla mnie liczą się parametry odkurzaczy. Jeśli chce się dokonać zakupu na dłuższy czas, a nie tylko np. na rok, to proponowałbym odkurzacz RCM R10. Przeznaczony on jest do czyszczenia na mokro oraz na sucho. Łatwy w obsłudze oraz o silnej mocy ssania. Sam dokonałem jego zakupu. Mam dużą powierzchnię do sprzątnięcia, więc musem był zakup lepszego odkurzacza. Dodatkowym plusem jest to, że można zamówić go przez Internet (i całe szczęście, bo nie znoszę chodzić po sklepach) przymrużenie oka
    Cytuj
  • mscislaw 5 maj 2014, 12:13     (ostatnio zmieniony przez autora 30 maj 2014, 7:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Moim zdaniem najlepsze są zdecydowanie odkurzacze piorące.
    Obecnie bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny oferuje ta firma: http://ktrade.pl/
    Ktrade
    Polecam zapoznać się z ich ofertą. Na moje oko warto ponieważ ceny mają bardzo przystępne.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Daria05 7 maj 2014, 11:53
    Kupiliśmy Electroluxa Ultrasilencer ZUS 3925 DB i jesteśmy zadowoleni. Zwrotny, ma długi kabel, jest cichy i dobrze ssie.
    Cytuj
  • jarzebina 11 maj 2014, 21:56
    faktycznie tak cichy jak mówią? dziecka nie obudzi? musimy jakiś kupić, a za kilka tygodni pojawi się w domu noworodek, który, mam nadzieję, będzie dużo spał przymrużenie oka
    Cytuj
  • Daria05 13 maj 2014, 12:41
    Tak jest bardzo cichy. Dodatkową zaletą jest długi kabel. Polecam
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum