Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie instalacje do inteligentnego domu?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie instalacje do inteligentnego domu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • xaramm5 29 mar 2018, 20:49
    W takim domu potrzebny będzie jakiś system wentylacji, mechaniczna z rekuperacją sprawdzi się najlepiej - rekuperatory WANAS mają świetne parametry, są przy tym dość nowoczesne, zwłaszcza w kwestii sterowania, powinny się nadać. Zapewni świeże powietrze przez cały rok bez strat energii cieplnej, jak przy zwykłej wentylacji.
    Cytuj
  • dominoj 2 paź 2018, 11:58
    według mnie jeśli decydujemy się na taki dom to na pewno powinno się znaleźć ogrzewanie , oświetlenie, zewnętrzne rolety, brama
    Cytuj
  • Luizka23 8 sty 2019, 7:50
    Wiem, e takimi instalacjami m.in. zajmuje sie Konsalnet, ale to bardziej w ochronie domu. To firma ochroniarska, ktra zajmuje się głównie ochroną imprez masowych, monitoringiem, systemami alarmowymi itp. Ale to moim zdaniem najważniejsza rzecz w domu inteligentnym
    Cytuj
  • proda 22 gru 2023, 14:14
    Postawiłem na smart home od Grento, montowane przez Green House Systems
    Cytuj
  • nowa_kamila 7 mar 2024, 12:31
    Odwiedzając stronę hurtowni elektrycznej https://sklep.e-lektryk.pl/produkty/kategoria-asortymentowa/2-aparatura-rozdzial-energii/rozdzielnice-obudowy,2,17 znajdziesz wszystkie niezbędne produkty o wysokiej jakości wykonania i konkurencyjnej cenie. Polecam ich szczerze.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Półka z filcu