Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jakie pokrycia dachowe?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie pokrycia dachowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klaudynka111 8 kwi 2019, 19:02     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2019, 17:44, w całości zmieniany 1 raz)
    To na pewno mniejsze obciążenie dla konstrukcji dachowej i całego domu. U nas właśnie dlatego jest blacho dachówka, ponieważ mamy stary remontowany dom ze wzmocnionymi fundamentami. Woleliśmy nie obciążać tak mocno konstrukcji.
    Cytuj
  • klaudynka111 20 maj 2019, 17:42     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2019, 17:46, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeśli ktoś poszukuje dobrej blachy trapezowej w atrakcyjnej cenie to polecam Centrum serwisowe Nova Trading na składzie maja jej sporo. Dodatkowo oferują precyzyjną obróbkę.
    Cytuj
  • szarleja 4 lip 2019, 13:00
    Jestem świeżo po realizacji swojego dachu. Również kładłem blachodachówke i jestem zadowolony.
    I ap ropo jeśli ktoś ma dużo materiału do pocięcia lub wycinania w stali nierdzewnej, aluminium oraz w czarnej blasze, to w Centrum laserowym Veyna znajdziecie atrakcyjne ceny i szybkie terminy. Materiał tez zabierają i podwożą na terenie całej Polski.
    Cytuj
  • markzzT 5 wrz 2023, 9:16
    Dlatego warto dokładnie przemyśleć swoje zakupy, wtedy nie bedzie problemów. Też fachowy będą mieli zdecydowanie mniej pracy, a efekt będzie trwały. Dachówka ceramiczna Roben jest moim zdaniem odpowiednim rozwiązaniem
    Cytuj
  • markzzT 5 gru 2023, 9:17
    100% racji. Współpracowałem z Klinkierbud i mogę potwierdzić. Obsługa po prostiu jest kompleksowa, a wszystkie zakupione materiały zgodne ze specyfikacją
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Przyłącza gazowe