Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Karnisz czy szyna suftowa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Karnisz czy szyna suftowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mscislaw 30 sty 2018, 11:08
    Mam duże okna, a odległość pomiędzy górna krawędzią okna a sufitem jest nieduża. Zawsze bardzo podobały mi się karnisze, ale poczytałem trochę i wszędzie radzą, że w takim wypadku lepsze będą jednak szyny sufitowe.
    Co będize lespze?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 30 sty 2018, 12:30     (ostatnio zmieniony przez autora 31 sty 2018, 9:00, w całości zmieniany 1 raz)
    mscislaw napisał:Mam duże okna, a odległość pomiędzy górna krawędzią okna a sufitem jest nieduża. Zawsze bardzo podobały mi się karnisze, ale poczytałem trochę i wszędzie radzą, że w takim wypadku lepsze będą jednak szyny sufitowe.
    Co będize lespze?
    Jest wiele rodzajów karniszy i jeśli jest jakakolwiek odłegłość to mozesz zmaontować sobie karnisz. Karnisz powinno sie włąsnie montować tuz nad sufitem ponieważ wyglad jest o wiele lepszy.Mi osobiście jednak o wiele bardziej podobają się szyny. I cieszy mnie to, że wracają do mody ponieważ wyglada to naprawdę dobrze.
    http://www.powiatsuski24.pl/polecamy/karnisz-czy-szyna-sufitowa-co-powinienes-wybrac/3og

    Na przykład na tej fotografii:
    Cytuj
  • Halina39 2 lut 2018, 10:10
    Karnisz, zdecydowanie! Koniec problemu z upinaniem firanek - wsuwasz na rurkę i po kłopocie. uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum