FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kontenery

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mrozik00 14 maj 2015, 11:56
    Witajcie, czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie, w co muszę wyposażyć ekipę,l która zaczyna budowę domu dla mnie? Tzn. chodzi mi o to, że wiadomo, że musi być jakieś zadaszone miejsce, jakaś toaleta, dostęp do wody, prądu, ale czy np. muszę inwestować w kontenery socjalne, albo inne. I czy muszę ogrodzić teren budowy, czy nie jest to konieczne, a wystarczy np. tabliczka, że wstęp wzbroniony?
    Cytuj
  • 14 maj 2015, 21:32     (ostatnio zmieniony przez autora 14 maj 2015, 21:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Powinieneś zapewnić podstawowe warunki do normalnej roboty. Wiadomo że nie hotel ale woda, prąd musi być, co do kibla to jak nie chcesz wynająć toja co jest coraz częściej stosowane to musisz wykopać dół i postawić latrynę albo dogadać się z ekipą żeby sobie postawiła. Ogrodzenia nie musisz robić ale tablicę informacyjną musisz mieć. Generalnie tyle. Jak ekipa kima na budowie to najczęściej ma swój kemping.
    Cytuj
  • mrozik00 10 cze 2015, 11:59
    Dzięki, zacząłem już budowę, co prawda faktycznie nie musiałem zamawiać kontenera, ale jak zobaczyłem wykopy to jednak zdecydowałem się na ogrodzenie terenu, na szczęście ogrodzenia przenośne zamówiłem razem z toaletą przenośną i nie byl to jakiś specjalny wydatek, ugadałem się bardzo korzystnie nie wiedziałem, że mają tam naprawdę sporo praktycznych rzeczy.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum