Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Krzesła ogrodowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Krzesła ogrodowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 31 maj 2012, 13:31
    Witam uśmiech

    Jakie krzesła do ogrodu najbardziej opłaca się kupić? Najzwyklejsze plastikowe, czy lepsze będą drewniane krzesła ogrodowe?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • Nesta 7 cze 2012, 22:45
    Ja bym brała plastikowe uśmiech tańsze, łatwiejsze w myciu, ale może nieco mniej gustowne uśmiech
    Cytuj
  • serenity85 15 lis 2012, 22:00
    plastik jest bardzo brzydki! i na pewno nie posluzy tak dlugo jak drewno. przejrzyj sobie ta strone - masz tu duzo slicznych kompletow ogrodowych
    Cytuj
  • Kajakarz 26 gru 2012, 11:54
    Zgadzam się, plastik nie jest fajny, a jak już się ma ten dom z ogrodem, to co za problem raz do roku drewno z krzeseł, stołów czy ławek zaimpregnować?
    Oryginalne krzesła ogrodowe powinny być z drewna, ewentualnie ładnego rattanu lub super wytrzymałego technorattanu,
    i wtedy wyglądają fantastycznieuśmiech
    Cytuj
  • andrzej1artur 9 sty 2013, 17:30
    Tylko drewnouśmiech plastik jest bardzo niestabilny i łatwo złamać np nogę od krzesła,oparcie itp,a drewno jest pod tym względem o niebo wytrzymalsze uśmiech
    Cytuj
  • pliszkams 22 kwi 2013, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 11:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Zdecydowanie drewniane krzesła! plastik jest mało wytrzymały, a poza tym nie prezentuje się tak dobrze jak drewno
    Cytuj
  • faworytowy 22 kwi 2013, 13:47
    Plastyk jest lekki , to fakt, ale po jakimś czasie krzesła wygląd mają niezbyt ciekawy. Drewno jest raczej nie trwałe zwłaszcza jeśli krzesła będą wystawione w ogrodzie,mimo, że ładnie wyglądają, ale najlepsze moim zdaniem są krzesła z metalowymi nogami i przeplatanym siedzeniem. Zawsze można na to położyć poduszki, których pełno w każdym sklepie AGD. Ładnie wyglądają, czasami można dostać kolorowe. Zresztą takie pokrowco-poduszki można też kupić i na siedzenia i na oparcia.Lekko, przyjemnie i wygodnie. uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 14:43     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    myślę, że przy takim wyborze najlepiej kierować się własnym gustem, bo i jedno i drugie tworzywo ma plusy i minusy, mnie na przykład podobają się takie [url=http://]krzesła ogrodowe[/url] wykonane z drewna choć zdaję sobie sprawę, ze jest na pewno trudno utrzymać je w dobrej kondycji przez dłuższy czas, ale na pewno wolałabym takie niż drewniane
    Cytuj
  • faworytowy 5 cze 2013, 10:00
    Jasne, że każdy ma inny gust i nim się podpiera przy jakimkolwiek zakupie, ale należy też patrzeć na samą przydatność. Trudno wydać forsę za wygląd, aby po roku myśleć co zrobić, aby poprawić stan tego co wcześniej kupiliśmy,a na chwilź obecną straciło poprzedni wygląd. Czasami martwe przedmioty potrafią sprawić nam nie lada problem. Ale nikt nikomu nie może niczego narzucać, każdy kieruje się własnymi upodobaniami i wie na co go stać i co może. uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 14 cze 2013, 20:21
    Jeśli interesują Cię krzesła to możesz je dostać przez internet. Ja swoje zakupiłam w jednym ze sklepów internetowych .
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Projekt garażu