FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Które płytki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • lolo12 13 kwi 2015, 9:39
    Powiedzcie mi prosze jaka jest różnica pomiedzy zwykłymi płytkami a gresami technicznymi czy szkiliwionymi? Wykańczamy własnie nasz dom I chcę wiedziec który product lepiejj się nadaje. Dzieki za odpowiedzi.
    Cytuj
  • szarlottka 19 cze 2015, 18:51
    Wybierz takie jakie ci się podobają. My niedawno remontowaliśmy mieszkanie i płytki są brązowe w kuchni a czarno białe w łazience. Teraz szukam lodówki do kuchni. Myślę też o wymianie pieca i mikrofali. Muszę w końcu zainwestować w porządne AGD.
    Cytuj
  • 20 cze 2015, 16:20
    lolo12 napisał:Powiedzcie mi prosze jaka jest różnica pomiedzy zwykłymi płytkami a gresami technicznymi czy szkiliwionymi? Wykańczamy własnie nasz dom I chcę wiedziec który product lepiejj się nadaje. Dzieki za odpowiedzi.
    płytki zwykłe są po prostu zwykłe: średnia klasa ścieralności, średnia nasiąkliwość, średnia wytrzymałość mechaniczna itd. Gres techniczny żeby Ci zobrazować i się nie produkować za wiele to Masz w marketach na ciągach komunikacyjnych lub na osiedlach np na klatkach schodowych o tam to tak typowo techniczna taniocha. Szkliwiony to po prostu gres polerowany ale polerowany może być zarówno tańszy jak i droższy. Mariazzi ceramika jest też polerowana i kosztowna. O trzymaniu wymiarów nie piszę bo dzisiaj żaden marketowy ich nie trzyma.
    Cytuj
  • Jasia346 26 cze 2015, 16:16
    szarlottka napisał:Wybierz takie jakie ci się podobają. My niedawno remontowaliśmy mieszkanie i płytki są brązowe w kuchni a czarno białe w łazience. Teraz szukam lodówki do kuchni. Myślę też o wymianie pieca i mikrofali. Muszę w końcu zainwestować w porządne AGD.
    Ostatnio kupiłam fajne i niedrogie AGD na Allegro.
    Ceny bardzo przystępne. Wysyłka szybka. Kontakt ze sprzedawcą wzorowy!
    Serdecznie polecam uśmiech
    Cytuj
  • 27 cze 2015, 17:00
    Jasia346 napisał:
    szarlottka napisał:Wybierz takie jakie ci się podobają. My niedawno remontowaliśmy mieszkanie i płytki są brązowe w kuchni a czarno białe w łazience. Teraz szukam lodówki do kuchni. Myślę też o wymianie pieca i mikrofali. Muszę w końcu zainwestować w porządne AGD.
    Ostatnio kupiłam fajne i niedrogie AGD na Allegro.
    Ceny bardzo przystępne. Wysyłka szybka. Kontakt ze sprzedawcą wzorowy!
    Serdecznie polecam uśmiech
    Kupując na Allegro AGD trzeba się liczyć z utrudnieniami przy ewentualnym korzystaniu z gwarancji. Szczególnie jak się dokonuje zakupu ze sklepu oddalonego kilkaset km od naszego mieszkania.
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 18 lip 2015, 15:23
    Niby gres jest dobry na podłogi w łazienkach i kuchni - tam gdzie jest większe ryzyko że może się zniszczyć ale ja na przykład kupiłam płytki ceramiczne, które imitują kamień i też są bardzo wytrzymałe, z kolekcji Smooth Stone z Ceramika Color. Moim zdaniem powinnaś wybrac takie, które Ci się najbardziej podobają uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 19 lip 2015, 22:36
    Możesz znaleźć również takie płytki, które imitują drewno. Wszystko zależy, co kto lubi, bo jak ktoś ma ochotę i kasę, to może nawet użyć marmuru.
    Cytuj
  • losia 19 paź 2015, 21:52
    Sczerze to nie mam pojęcia moją łazienkę robił znajomy i on wszystko dobierał według moich wskazówek
    .Mnie teraz podobają się grzejniki przez które można przewieszać ręczniki bo jest to dość praktyczne.
    Ja aktualnie szukam sklepu gdzie znajdę słupki łazienkowe stojące w jakiś ładnych kolorach
    Cytuj
  • zagubiona 6 lis 2015, 18:40
    Faktycznie wybór płytek nie jest prostym zadaniem. Ale można sobie pomóc oglądając te propozycje www.tubadzin.pl Można znaleźć ciekawe propozycje płytek i wykończeń do łazienki. Wystarczy zobaczyć ich kolekcje. Są piękne w swojej prostocie.
    Cytuj
  • maaagda 18 lis 2015, 12:31
    Techniczny ponoc rzeczywiście jest bardziej odpowrny na ścieralność więc poleca się go kłaść w miejscach o intensywnym ruchu-nie wiem jak to w praktyce gdyż nigdy sie tym nie sugerowałam tylko tym co mi sie podoba. Ale może tutaj coś piszą na ten temat: [url=http://www.paradyz.com/porady]http://www.paradyz.com/porady[/url] Zreszta prawda jest tez taka, że kazdy materiał się kiedyś zniszczy-wieczny nie będzie.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Kosiarka