Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Który market budowlany najtańszy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Który market budowlany najtańszy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sloneczko9 13 maj 2014, 14:32
    Czy ktoś z was liczył który market budowlany jest najtańszy ze wszystkich dostepnych na rynku?
    Cytuj
  • mscislaw 13 maj 2014, 17:36
    Jest ich obecnie wiele chociaż ja dobre ceny w ostatnim czasie widziałem w tym sklepie: http://www.brioman.pl/ - generalnie mają tam również dobry program ochrony kupującego a także dobre europejskie i polskie marki ( na markowych materiałach akurat nie warto jest oszczędzać).
    Oczywiście porównaj sobie ceny w sklepach stacjonarnych a tych internetowych - większość jednak wychodzi na korzyść tych drugich.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • 13 maj 2014, 20:52
    A zastanawiałeś się dlaczego jest najtańszy? Czy tylko klapy na gały jak koń i jazda bo tanio. Wejdź do bricomana i wejdź do castoramy i popatrz sobie. Oczywiście żeby nie było, że chwalę castoramę - i tu i tu można kupić parę drobnych pierdół nie będąc zdziwiony ich jakością cała reszta asortymentu to tania lipa. Przykład: porównaj grubość profili w markecie i na składzie. A to tylko malutki przykład.
    Cytuj
  • Filipek11 19 maj 2014, 14:46
    Zgadzam się. Nie kupuj w marketach. Zobacz co mają w PCMB (Rzeszów) i zobaczysz dlaczego jest taka różnica między oryginalnymi, a tymi z marketu, a jak obie podliczysz wszystkie promocje, które Ci da PCMB to Ci wyjdzie nawet taniej.
    Cytuj
  • tomasz_ 31 maj 2014, 10:42
    Nie ma takich najtańszych. Najlepiej upatrywać promocje i tam kupować, gdzie jest akurat taniej. Najdroższy to chyba OBI.
    Cytuj
  • maks12345 28 lip 2014, 19:39
    Zgadzam się, że obi najdroższy. Kiedyś chciałem kupić oświetlenie ledowe to było o wiele droższe niż w innych marketach. Najbardziej upodobałem sobie Praktikera, który również ma sklep online www.praktiker.pl[/url]. Czasami jest tak, że zamówię online, a na miejscu mam już towar do odebrania uśmiech Pozdrawiam
    Cytuj
  • majestic24 31 lip 2014, 16:31
    W sieci jest wiele sklepów, które sprzedają określony asortyment np, styrostyl.pl ma w ofercie różnego rodzaju sztukaterie. Warto czasem poszukać w sieci bo można czasem trafić taniej.
    Cytuj
  • hipcio 8 sie 2014, 11:30
    Nie da się jednoznacznie wskazać,który akurat market budowlany będzie najtańszy. Jest ich bardzo wiele na rynku, oferują różne ceny na przeróżne materiały. Dlatego też często warto jest po prostu sobie porównać gdzie opłaca się kupić.
    Zajrzyjcie sobie tutaj:
    http://najtaniej.co/dom-i-ogrod/
    Jest to bardzo dobra porównywarka, która zbiera ofertę praktycznie wszystkich sklepów w takiej dziedzinie jak dom i ogród . Dlatego też można zobaczyć gdzie to co nas interesuje jest w najlepszej cenie.
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 13:31
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • kifonda 7 sie 2015, 19:19     (ostatnio zmieniony przez autora 7 sie 2015, 20:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Wszystkie mają podobne ceny. Ale i tak wg mnie najlepiej wypada Castorama, chociażby na przykładzie tych sklejek http://www.castorama.pl/produkty/budowa/drewno-budowlane-i-plyty-drewnopochodne/sklejki/antyposlizgowe.html Poszperałam tu i ówdzie i nie znalazłam lepszej ceny.
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: ekologiczne szambo