Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Lampa do pokoju dziecka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lampa do pokoju dziecka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sloneczko9 23 paź 2014, 14:11
    Chciałabym zapytać się Was o radę.
    Zastanawiam się nad zakupem fajnej lampy do pokoju córki ( 3 lata ).
    Czy koniecznie musi być to coś dziecięcego?
    Czy może warto byłoby zainwestować w poważniejszą lampkę?
    Cytuj
  • fleszyn 24 paź 2014, 10:13
    W sklepach internetowych jest tak duży wybór fajnego oświetlenia dziecięcego,że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.
    Zerknij sobie na przykład do sklepu Nexterio: http://nexterio.pl/16379,16355,16355,Oswietlenie-wewnetrzne_Oswietlenie-dzieciece.html - mają tam moim zdaniem bardzo fajne lampki dla dzieci.
    Poniżej kilka propozycji, nad którymi możesz się na pewno zastanowić:

    Cytuj
  • trinity82 28 paź 2014, 16:33
    Ja bardzo długo się naszukałam idealnej lampki do pokoju mojej córeczki, ale znalazłam na allegro śliczną lampkę w kształcie kwiatka z firmy Philips.
    Cytuj
  • basiaa_123 30 paź 2014, 12:49
    w sklepie elektryczni.com znajdziesz fajne lampki do pokoju dzieciaka przymrużenie oka
    Cytuj
  • Bea88 1 lis 2014, 22:31
    Ile kosztuje ta w kwiaty?
    Cytuj
  • 6 lis 2014, 10:26
    Dwa miesiące temu wybieraliśmy z żoną lampkę do pokoju dziecięcego i również mieliśmy z tym problem. Żona uparła się na lamę wiszącą Philipsa, która totalnie mi się nie podobała ale w rezultacie jest idealna. My kupowaliśmy [url=http://www.kosmicznelampy.pl] lampę do pokoju dziecięcego[/url] w sklepie kosmiczne lampy.
    Cytuj
  • Meblonista 6 lis 2014, 14:41
    Lampa dla dziecka może być w jakimś określonym kolorze, ale odradzałabym konkretne motywy np. z bajek, ponieważ kiedy dziecku się znudzi to będzie nas męczyło o kolejną lampkę z innym bohaterem uśmiech

    Osobiście polecam lampę Numen, ponieważ jest wykonana z gumy silikonowej, dzięki czemu można kształtować ją w kilka ciekawych form, a w dodatku jest wytrzymała:



    Lampka dostępna jest na stronie www.meblonista.pl
    Cytuj
  • koonik 7 lis 2014, 9:00
    Żadna z tych propozycji mi się niestety nie podoba
    Cytuj
  • erykit 18 lis 2014, 10:03     (ostatnio zmieniony przez autora 2 lut 2015, 8:24, w całości zmieniany 1 raz)
    Zerknijcie sobie również tutaj:
    luxar.com.pl/oswietlenie-do-pokoju-dzieciecego
    W sklepie jest bardzo duży wybór oświetlenia ale w przystępnych cenach. Jakiś czas temu zamawialiśmy z żoną lampę wiszącą do pokoju syna.Zdecydowaliśmy się na model poniżej - w zasadzie to syn sam sobie wybierał i dobrze ponieważ to jemu lampa powinna się podobać.
    Cytuj
  • TianaR 1 gru 2014, 22:15
    Po ile była ta w auta?
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum