Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • TianaR 22 lut 2015, 16:53
    Ile kosztuje?
    Cytuj
  • ZoHaHa 5 mar 2015, 13:19
    Ja mam takie Początkowo dzieci spały na dwóch dolnych. Syn w wieku 5 lat poszedł na górne łózko dopiero bo wczesniej bałam się że spadnie chcąc wstawać w nocy do wc. Łózko sprawdza się swietnie, dolne wysuwane jest teraz w razie nocnych gości przymrużenie oka za całość z materacami trzeba zapłaciłam 1100 zł z przysyłką wiec niedrogo a łózko solidne naprawde.
    Cytuj
  • dagmara80 9 mar 2015, 16:01
    ja mojemu dziecku kupię tradycyjne łóżko, bo bałabym się że z piętrowego spadnie.
    Cytuj
  • zott 27 maj 2015, 23:38
    Mi się podoba piętrowe wbudowane w szafę.
    Cytuj
  • martinus22 31 lip 2015, 23:11
    Pytanie też ile dzieci mają lat, bo wiesz, że dziś wybór łóżeczka dla dzieci to nie tylko problem finansowy, ale też jakościowy. Żeby się nie okazało, że za rok trzeba kupić drugie.
    Cytuj
  • Meggi85 4 sie 2015, 10:42
    Mój synek ma metalową antresolę z Ikea i jesteśmy nia zachwyceni. Tylko nie ta wysoka na 160 tylko na 180 i jest genialna. Pod spodem ma biurko i sprawdza się to rewelacyjnie.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 12 sie 2015, 11:44
    My zdecydowaliśmy się na kupno łózka piętrowego dla dzieci.Wprawdzie była alternatywa bo mogły spać na kanapie ale jednak woleliśmy aby dziewczynki miały każda osobne łóżko. Meble zamawialiśmy w sklepie Black Red White . Konkretnie kolekcję Strzałka:


    Tutaj można sobie przejrzeć je dokładniej: http://www.brw.com.pl - meble nie były drogie a sa bardzo praktycznie. W skład kolekcji wchodzi wiele róznych segmentów tak więc można je bardzo dobrze dostosować do pomieszczenia.
    Cytuj
  • losia 27 paź 2015, 20:49
    Według mnie łóżko zwykłe ponieważ nie trzeba ich później zmieniać w razie gdy dzieci urosną i będą nieco cięższe. Postaw na dwa [url=http://visby.pl/]łóżka drewniane[/url] do pokoju dzieci i będą służyć Ci dłużej owszem zajmą troszkę więcej miejsca, ale za to nie będziesz musiała ich tak szybko zmieniać uśmiech
    Cytuj
  • Glinka 4 lis 2015, 16:55
    Synek chciałby mieć łóżko piętrowe, ale my zdecydowaliśmy, że kupimy zwykle. Mimo, że łóżko nie jest piętrowe, podoba się synkowi. Kupiliśmy mu pościel z autami i to w zasadzie przekonało go do łóżka przymrużenie oka
    Cytuj
  • VictoriaB 29 gru 2015, 21:55     (ostatnio zmieniony przez autora 29 gru 2015, 21:59, w całości zmieniany 3 razy)
    Kiedy w pokoju mieszka jedno dziecko, to chyba nie ma potzreby wstawiania łóżka piętrowego, no chyba, ze to marzenie dziecka uśmiech.
    Ja dla swojej córy wybiorę takie łóżeczko:



    kiedy nie bedzie juz spała w łóżeczku niemowlęcym.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum