Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Łóżko dla dzieci - piętrowe czy zwykłe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • magnustorgen 13 sty 2016, 18:16     (ostatnio zmieniony przez autora 7 mar 2016, 11:02, w całości zmieniany 1 raz)
    nadobnij napisał:Witam,
    siostra poprosiła mnie, żebym zorientował się jakie panują wśród rodziców opinie na temat łóżek piętrowych dla dzieci. Chce coś kupić dla swoich czteroletnich bliźniąt. Czy polecacie łóżka piętrowe, czy lepiej zwykłe? Na co zwracacie uwagę kupując łóżka dla pociech? Możecie również podać jakieś swoje typy
    Moim zdaniem, wiele zależy od metrażu pokoju.
    Ja akurat nie jestem za tym, aby łóżka, czy to dzieciom czy dorosłym stawiać w formie piętrowej. Ja mam dwójkę dzieci, mieszkających w jednym pokoju. Każde z nich ma osobne łóżko, które specjalnie dla nich wykonaliśmy pod wymiar.
    Co pytanie o tym - ja postawiłem na łóżko tapicerowane dla dzieci. Akurat tapicerka, którą wybraliśmy jest przede wszystkim trwalsza i łatwiej się ją czyści. W dodatku, można wybrać jej kolor i doskonale go zgrać z otoczeniem (kolorem ścian czy innych mebli).
    Tak więc reasumując - jestem za osobnymi łóżkami z przeznaczeniem dla dzieci. Najlepiej aby były tapicerowane (fajnie jak tapicerka jest zmywalna). Łóżko pod wymiar to koszt, ale wedle stwierdzenia 'na dzieciach się nie oszczędza', warto skorzystać także z takiej opcji. W tym temacie polecam też ciekawy artykuł o [url=http://newdesign.pl/lozka-tapicerowane-na-wymiar]łóżkach na wymiar[/url]. Można tam uzyskać wiele ciekawych i praktycznych informacji.
    Cytuj
  • Fin 14 lut 2016, 14:05
    Piętrowe jest ratunkiem dla małej powierzchni pokoju.
    Cytuj
  • adrarek 29 lut 2016, 15:57
    Łózko piętowe jest dobrym rozwiązaniem, pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju, ale też przyczyną sporów, bo każde z dzieci chce przecież spać na górze przymrużenie oka
    Cytuj
  • Alenochka 31 mar 2016, 17:58     (ostatnio zmieniony przez autora 3 kwi 2016, 18:36, w całości zmieniany 2 razy)
    adrarek napisał:Łózko piętowe jest dobrym rozwiązaniem, pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w pokoju, ale też przyczyną sporów, bo każde z dzieci chce przecież spać na górze przymrużenie oka
    Niestety, znam te problemy z autopsji wielki uśmiech Ale te [url=http://www.lampsandco.pl/lozeczko-niemowlece]łóżeczko niemowlęce[/url] są moim zdaniem ok uśmiech
    Cytuj
  • miska_mis 5 kwi 2016, 15:31
    Łóżka piętrowe dobrze sprawdzają się w małych mieszkaniach. Jak ktoś ma sporo miejsca to nie ma co kombinować.
    Cytuj
  • lena222 27 paź 2016, 14:19
    Nie przepadam za tymi piętrowymi, a co jak dzieciaczki wyrosną, trzeba kupić kolejne i znów wydatek. Naszym chłopcom kupiliśmy w Flori Meble dwa identyczne oczywiści, żeby nie było kłótni drewniane z pojemnikami na pościel i nadal śpią na nich, a ile te łózka już przeżyły to tylko oni sami wiedzą, ale skaczą ile tylko mają sił Jak łóżko jest dobrze wykonane i z dobrych materiałów to i takim rozrabiakom sie nie podda.
    Cytuj
  • wiktoors 16 kwi 2018, 11:00     (ostatnio zmieniony przez autora 16 kwi 2018, 11:01, w całości zmieniany 3 razy)
    Zależy od pokoju, nasze dzieci muszą dzielić malutki pokój, wiec oczywiście wybraliśmy piętrowe łóżko. To też zapewnia większą intymność. Jak dzieci są małe można wybrać łóżka, które są też zabawkami. uśmiech My zdecydowaliśmy się na łóżko w kształcie autobusu, chłopcy je uwielbiają
    Cytuj
  • Lilka589 16 kwi 2018, 15:37
    bardzo fajne są takie łózko ze zjeżdżalniami. Mój brat miał takie zrobione przez dziadka.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum