Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble jak wysłać??

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble jak wysłać??

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • malamiii 22 maj 2017, 7:10
    Witajcie mam nadzieję, że mi pomożecie, a więc razem z siostrą mamy dom taki stary po babci. Postanowiłyśmy zrobić w nim remont, i stworzyć taki domek letniskowy. Część przedmiotów wyrzucamy, ale kilka odnawiamy. Siostrze bardzo spodobała się taka mała komoda i muszę ją jakoś do niej wysłać i tutaj jest taki mały problem, bo ona mieszka na drugim końcu Polski. Myślałam o kurierze tylko ile mniej więcej takie coś kosztuje??
    Cytuj
  • kubakos 22 maj 2017, 7:54
    Ta kurierem zapłacisz fortunę za takie coś wiem co mówię bo już kilka razy wysyłałem w ten sposób. Może poszukaj jakiegoś pośrednika kurierskiego z tego co się orientuję to Wysylaj Taniej ma o dużo niższe ceny niż tradycyjni kurierzy. Mają jakieś tam umowy podpisane z kurierami w których deklarują dużą ilość wysyłek także może w tym kierunku coś poszukaj.
    Cytuj
  • Lord10 23 maj 2017, 13:02
    To fakt, przez brokera kurierskiego jest tanio, myślę, że będzie to dobre rozwiązanie, a szczególnie już gdy wysyłasz cięższy sprzęt wielki uśmiech można trochę pieniedzy zaoszczędzić na wysyłce. Pomyśl o tym bo to fajna sprawa, a można to załatwić przez internet, na stronie tego brokera kurierskiego o którym piszę poprzednik jest prosty formularz.
    Cytuj
  • Marcinbee 24 maj 2017, 7:13
    Dokładnie taki pośrednik deklaruje dużą ilość paczek dla kurierów także stąd te niskie ceny. Wysyłam bardzo często paczki pośrednikami głównie właśnie tym Wysyłaj Taniej ze względu na to że to najstarsza firma działająca na rynku także pewna i sprawdzona. Kiedyś to tak liczyłem to w roku na tych pośrednikach zaoszczędziłem naprawdę sporą sumę także polecam z czystym sumieniem
    Cytuj
  • malamiii 24 maj 2017, 7:20
    Muszę właśnie tam zadzwonić do tej firmy wysyłać taniej i troszkę popytać ile by kosztowało wysłanie takiego mebla właśnie. Przejrzałam troszkę ten cennik także, widzę naprawdę sporą różnicę w porównaniu np do poczty, albo innej firmy kurierskiej. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi już nie raz mi tutaj pomogliście naprawdę świetne forum
    Cytuj
  • raswd 24 maj 2017, 9:43
    Ooo właśnie szukałem takiego pośrednika ostatnio coś mi kolega mówił, że wysyłał paczkę pośrednikiem bo jest spora różnica w cenie i szukam jakiegoś taniego ale chyba znalazłem to Wysylaj Taniej widzę, że dużo osób poleca także spróbuję
    Cytuj
  • bexo 8 kwi 2024, 7:42
    Dobre rozwiązanie http://tragediadonbasu.pl/ladne-szafy-do-kupienia-w-wielkopolsce/ polecam.
    Cytuj
  • rebon 10 kwi 2024, 16:18
    Sprawdź https://terapiavia.pl/umywalki-dobor-oraz-montaz/ polecam.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum